Melisa Döngel'in son halini görenler şaştı kaldı!

Aşk Mantık İntikam ve Sen Çal Kapımı gibi çok izlenen dizilerde yer alan Melisa Döngel yeni projesi için imaj değiştirdi. Güzel oyuncu Melisa Döngel’in son halini görenler ise şaştı kaldı. Döngel’in yeni tarzı sonrası hayranları ikiye bölündü. Oyunculuk kariyerine 15 yaşındayken Arka Sokaklar dizisinde başlayan Melisa Döngel pek çok önemli yapımda yer aldı. Sosyal medyadaki iddialı pozlarıyla…

melisa-dongel'in-son-halini-gorenler-sasti-kaldi!

Aşk Mantık İntikam ve Sen Çal Kapımı gibi çok izlenen dizilerde yer alan Melisa Döngel yeni projesi için imaj değiştirdi. Güzel oyuncu Melisa Döngel’in son halini görenler ise şaştı kaldı. Döngel’in yeni tarzı sonrası hayranları ikiye bölündü.

Oyunculuk kariyerine 15 yaşındayken Arka Sokaklar dizisinde başlayan Melisa Döngel pek çok önemli yapımda yer aldı.

Sosyal medyadaki iddialı pozlarıyla da dikkat çeken ve sokak ortasında bir kadınla saç başa kavga etmesiyle uzun süre gündemde kalan Döngel son haliyle dikkat çekti.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Devamı Aşağıda Devamı

Kusursuz Kiracı dizisiyle ekrana dönen Melisa Döngel yeni projesi için imaj tazeledi. Ünlü oyuncu Melisa Döngel’in son halini görenler oyuncuyu tanımakta zorlandı.

Sarı saçlarına veda eden oyuncunun yeni imajı sosyal medyayı ikiye böldü. Kimileri “Melisa nerede?” derken kimileri de “Sarıya dönem şahane” yorumları yaptı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir