Merak edildi: Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi nerede çekildi? Gelsin Hayat Bildiği Gibi çekim yeri merak edildi!

SHOW TV’nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin ilk tanıtımı yayımlandı. Yaz dizileri arasında yer alan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin çekim yeri merak ediliyor. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi nerede çekiliyor? Sorusunun yanıtı. 18.08.2022 19:54 Son Güncelleme: 18.08.2022 19:56 Haber devam ediyor Haberin devamı Haber devam ediyor Haberin devamı Yapımcılığını BKM Yapım’ın üstlendiği,…

merak-edildi:-gelsin-hayat-bildigi-gibi-dizisi-nerede-cekildi?-gelsin-hayat-bildigi-gibi-cekim-yeri-merak-edildi!

SHOW TV’nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin ilk tanıtımı yayımlandı. Yaz dizileri arasında yer alan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin çekim yeri merak ediliyor. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi nerede çekiliyor? Sorusunun yanıtı.

18.08.2022 19:54 Son Güncelleme:

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Yapımcılığını BKM Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu, senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisi yakında SHOW TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi nerede çekiliyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi nerede çekiliyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde renkli görüntüler oluştu.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir