Merak uyandırdı: Kalp Yarası Saadet kimdir? Zeynep Köse canlandırıyor! Zeynep Köse kaç yaşında, nereli?

Zeynep Köse, Kalp Yarası dizisinin oyuncuları arasına dahil oldu. Yeni bölümlerde dikkat çeken bir karakter olacak olan Saadet’e hayat veren Zeynep Köse hakkında bilgiler haberimizde… Kalp Yarası Saadet kimdir?  Yaşanan olayların ardından kalp krizi geçiren Adnan’ın bakımını üstlenmek üzere konağa gelen Saadet Hemşire, aslında Bahtiyar’ın oyununun bir parçası olarak ailenin içine girecek. Adnan’ın gençlik aşkı…

merak-uyandirdi:-kalp-yarasi-saadet-kimdir?-zeynep-kose-canlandiriyor!-zeynep-kose-kac-yasinda,-nereli?

Zeynep Köse, Kalp Yarası dizisinin oyuncuları arasına dahil oldu. Yeni bölümlerde dikkat çeken bir karakter olacak olan Saadet’e hayat veren Zeynep Köse hakkında bilgiler haberimizde…

Kalp Yarası Saadet kimdir? 

Yaşanan olayların ardından kalp krizi geçiren Adnan’ın bakımını üstlenmek üzere konağa gelen Saadet Hemşire, aslında Bahtiyar’ın oyununun bir parçası olarak ailenin içine girecek. Adnan’ın gençlik aşkı Feraye’ye benzerliği ile dikkat çeken Saadet Hemşire sayesinde Bahtiyar konakta işlerin iyiden iyiye karışmasına neden olacak.

Zeynep Köse kimdir?

İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu, lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra çeşitli dizi ve filmlerde yer alan Zeynep Köse, kamera karşısına Hatırla Sevgili isimli dizi ile geçti. Daha sonra pek çok dizi ve filmde yer aldı.

2008’de Melekler Korusun isimli dizide Nergis karakterini canlandırdı. Dizi, tiyatro eğitimi almak için İstanbul’a gelen İpek isimli genç bir kızın yaşadığı olayları anlatıyor. Dizinin başrollerinde Özge Özpirinçci, Alper Saldıran, Selin Şekerci, Rojda Demirer ve Hümeyra yer aldı. 2010’da ise Ezel isimli dizide Selma karakterini canlandırdı. Dizi, sevdiği kadın ve en yakın dostları tarafında ihanete uğrayan bir adamın yıllar sonra intikam almak için geri dönmesini anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Sedef Avcı, Barış Falay ve Tuncel Kurtiz yer aldı.

2013’te ise 20 Dakika isimli dizide yer aldı. Dizi, karısının cezaevine atılmasıyla hayatı alt üst olan br adamın yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise İlker Aksum, Tuba Ünsal, İpek Bilgin, Fırat Çelik ve Bülent Emin Yarar yer aldı. 214’te ise Güllerin Savaşı isimli dizide Gonca karakterini canlandırdı. Dizi, büyüdükçe gerçeklerle yüzleşen Gülru isimli genç bir kızın, idolü olan kadını alt üst etmesini anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Damla Sönmez, Canan Ergüder, Sercan Badur ve Barış Kılıç yer aldı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir