Merve Boluğur isyan etti: Senelerdir bu insanlar üstüme geliyor

Merve Boluğur, hem kariyeri hem özel hayatı hem de sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Son olarak geçtiğimiz Ekim ayında nikah masasına oturduğu DJ Mert Aydın’la ayrılık kararı alarak gündeme gelen Boluğur, sosyal medya hesabında dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu, “Senelerdir bu insanlar üstüme geliyor” deyip isyan etti. 2006–2007 yıllarında yayınlanan…

merve-bolugur-isyan-etti:-senelerdir-bu-insanlar-ustume-geliyor

Merve Boluğur, hem kariyeri hem özel hayatı hem de sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Son olarak geçtiğimiz Ekim ayında nikah masasına oturduğu DJ Mert Aydın’la ayrılık kararı alarak gündeme gelen Boluğur, sosyal medya hesabında dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu, “Senelerdir bu insanlar üstüme geliyor” deyip isyan etti.

2006–2007 yıllarında yayınlanan Acemi Cadı dizisinde Ayşegül adlı bir cadıyı canlandırarak başrol oynayan ve adını geniş kitlelere duyuran Merve Boluğur, hem kariyeri hem özel hayatı hem de sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor.

2015 yılında nikah masasına oturduğu Murat Dalkılıç’tan 2017’de anlaşmalı olarak boşanan ünlü oyuncu, son olarak geçen Ekim ayında evlendiği DJ Mert Aydın’la ayrılık kararı alarak gündeme geldi. Boluğur, şimdi ise sosyal medya hesabında yaptığı bir açıklamayla tüm dikkatleri üzerine topladı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir