Merve Boluğur maneviyata yöneldi!

Mert Aydın ile jet hızında evlenip jet hızında da boşanmaya karar veren Merve Boluğur bu süreçte maneviyata yöneldi. 45 gün evli kalan Boluğur yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti ve zor zamanlardan inançla çıktığını söyledi. Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma kararı aldığını belirterek “Olmadı, teşekkürler… Hayat bu… Mert’e de mutluluklar, güzel günlerimiz için teşekkürler” ifadelerini kullandı….

merve-bolugur-maneviyata-yoneldi!

Mert Aydın ile jet hızında evlenip jet hızında da boşanmaya karar veren Merve Boluğur bu süreçte maneviyata yöneldi. 45 gün evli kalan Boluğur yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti ve zor zamanlardan inançla çıktığını söyledi.

Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma kararı aldığını belirterek “Olmadı, teşekkürler… Hayat bu… Mert’e de mutluluklar, güzel günlerimiz için teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Ekim ayında evlendiği Mert Aydın ile evliliğinin 45. gününde boşanma kararı alan Merve Boluğur, maneviyata yöneldi. Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan başlayan Boluğur, yaşadığı zorluklarla inanç sayesinde başa çıktığını söyledi.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir