Merve Boluğur ve Mert Aydın'dan yeni paylaşım!

Merve Boluğur’un 2015-2017 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Murat Dalkılıç; geçtiğimiz günlerde kendisine gelen tepkilere Instagram hesabından cevap vermişti. Dalkılıç’ın paylaşımı sonrası kendisi de konu hakkında konuşarak gündem olan Boluğur, sonraki gün bir AVM’de yeni sevgilisi Mert aydın ile görüntülenmiş; kendisine eski eşini soran gazetecilerle gerginlik yaşamıştı. Boluğur-Aydın çifti, yaşananların ardından aşk dolu bir karelerini paylaşarak sosyal…

merve-bolugur-ve-mert-aydin'dan-yeni-paylasim!

Merve Boluğur’un 2015-2017 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Murat Dalkılıç; geçtiğimiz günlerde kendisine gelen tepkilere Instagram hesabından cevap vermişti. Dalkılıç’ın paylaşımı sonrası kendisi de konu hakkında konuşarak gündem olan Boluğur, sonraki gün bir AVM’de yeni sevgilisi Mert aydın ile görüntülenmiş; kendisine eski eşini soran gazetecilerle gerginlik yaşamıştı. Boluğur-Aydın çifti, yaşananların ardından aşk dolu bir karelerini paylaşarak sosyal medyada gündem oldu.

20.08.2022 09:32 Son Güncelleme:

Şimdilerde ilişkilerine dolu dizgin devam eden Merve Boluğur-Mert Aydın çiften yeni bir aşk pozu geldi.

Güzel oyuncuya sarıldığı, siyah beyaz bir fotoğrafı 35.3 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayan DJ Mert Aydın, paylaşımına “İlk ve son aşkımsın” notunu yazdı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir