Merve Oflaz sörf tahtasında hünerlerini sergiledi! 'Bravo aşkım'

merve-oflaz-sorf-tahtasinda-hunerlerini-sergiledi!-'bravo-askim'

Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Arka Sokaklar’dan ayrıldıktan sonra ekranlara ara veren Merve Oflaz, iş insanı sevgilisi Allan Hakko ile Bodrum’da tatillerine devam ediyor. Oflaz, elektrikli sörf tahtasını alarak hünerlerini sergiledi. Allan Hakko ise tekneden Oflaz’ı izleyerek, “Bravo aşkım” sözleriyle destek verdi. (Milliyet)

Eski Survivor şampiyonu Merve Oflaz, şimdilerde Allan Hakko’yla mutlu bir hayat sürüyor. Oflaz, Survivor yarışmasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. İkinci Survivor’a gidişinde diğer yarışmacıların Oflaz’a “Sen nasıl Survivor şampiyonu oldun?” dediği ortaya çıktı. 2008 yılında katıldığı Survivor yarışmasıyla adını tüm Türkiye’ye duyuran Merve Oflaz, finalde İhsan Tarkan ile mücadele ederek Survivor şampiyonu olma başarısını gösterdi.

“ADADA YEMEK ARAKLADIĞIM OLMUŞTUR”

Merve Oflaz, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun’un ”Bize Kaldı” adlı Youtube kanalında yaptığı bir itiraf ile büyük şaşkınlık yarattı. “Hiç yemek çalıyor muydunuz?” sorusuna yanıt veren Oflaz, “Arada bir aşırdığım olmuştur” ifadelerini kullandı.

“İKİNCİ GİDİŞİMDE MOBBİNGE UĞRADIM”

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan cemiyetin ünlü ismi Allan Hakko ve oyuncu Merve Oflaz, ilişkilerini çok göz önünde yaşamamayı tercih etse de zaman zaman magazin gündeminde yer alıyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir