Müge Anlı Erdal Sakız cinayeti son gelişme! Erdal Sakız’ın katili kim çıktı, kim öldürdü?

24.11.2022 09:57 Son Güncelleme:

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Erdal Sakız’ın kaybolmasıyla ilgili olayda yeni gelişmeler izleyicilerin gündeminde yer alıyor. Yaklaşık 10 gün önce Karasu’nun Kurudere Mahallesi’ndeki evinden aracıyla ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan evli ve üç çocuk babası Erdal Sakız, ailesinin ihbarı üzerine aranmaya başlandı. Erdal Sakız, 19 Kasım’da Kurudere Mahallesi ile Hendek ilçe sınırı arasındaki Çam Dağı ormanlık alanda aracının içinde tüfekle vurulmuş halde ölü bulundu.

ERDAL SAKIZ’IN KATİLİ KİM ÇIKTI?

Son dakika: Karısı, sevgilisini; ortağı, kuzenini suçladığı Erdal Sakız cinayetinde programın bitiminde şok gelişme yaşandı. Sakarya İl Jandarma Komutanlığına bağlı İstihbarat timleri, Müge Anlı’nın yayınına çıkan 11 kişiyi programın sonunda gözaltına aldı. Son görüştüğü Ersin Koç, eşi Lale Koç ve oğulları Semih Koç sorgulaması sürüyor. Müge Anlı canlı yayında Ersin Koç’un kızıyla ilgili yapılan görüşmede “Babamın adını vermek zorunda kaldım, annem ve ağabeyim kurtulur mu?” dediğini aktardı.

Erdal Sakız’ın eski sevgilisi, kaybolduğunu duyunca onu aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Karısı, sevgilisini; ortağı, kuzenini suçladığı Erdal Sakız cinayetinde gözler Sakız’ın oğlu Tuncay’a çevrildi. Erdal Sakız’ın Özbekistanlı sevgilisi Nergis, olayla ilgili şüphe oklarını sevgilisinin oğluna yöneltti. Suçlamaların odağında Tuncay Sakız’la ilgili iddiaların ardı arkası kesilmedi. 18 yaşındaki gencin babasıyla sorunlar yaşadığı öğrenildi.

Sakız’ın ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istemiş, evlilik dışı ilişki yaşadığı Nergis’ten şüphelendiklerini dile getirmişti. Nergis isimli kadın ise, kaybolduğu günün sabahında Erdal Sakız’ın kendisine rüyasını anlattığını söylemişti. Sakız’ın rüyasında öldüğünü gördüğünü belirtip, “Beni öldürmeye çalışıyorlar” dediğini aktarmıştı.

ERDAL SAKIZ OLAYI NEDİR?

Karasu ilçesi Kuru Dere Mahallesi’nde 10 gün önce evinden otomobiliyle ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Erdal Sakız’ın ailesinin ihbarı üzerine arama başlatıldı. Çam dağı ormanlık alanda ineklerini aramaya giden Ali Kardeş, otomobil içerisinde bir erkek cesedi görünce jandarmaya ihbarda bulundu. DHA’nın haberine göre; olay yerine giden jandarma ekipleri cesedin kayıp olan Erdal Sakız’a ait olduğunu tespit etti.

Baş ve göğüs kısmında mermi olduğu ayrıca elinde de tüfek mermi izi olduğu tespit edilen Erdal Sakız’ın cansız bedeni otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsündeki Otopsi Merkezi’ne gönderildi. Erdal Sakız’ın cesedi otopsi işlemleri sonrası dün Kurudere Aile Mezarlığı’nda toprağa verildi. Sakız’ın ölümüyle ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

İzmir’de sokak ortasında çifte cinayet


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir