Magazin

Nagihan Karadere, Survivor defterini kapattı

Survivor All Star 2022 sezonunda ünlüler takımında mücadele veren ve beklenmedik şekilde yarışmaya veda eden Nagihan Karadere, katıldığı bir televizyon programında Survivor defterini artık kapattığını belirtti.

Programa telefonla bağlanan Nagihan Karadere yarışma hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Bu sonucu hak etmediklerini söyleyen Nagihan, “Yolda yürüyorum herkes sitem ediyor. Kimseden iyi bir şey duymadım.

Performans bakımında daha çok hak eden oldu. Belki yüzüm diye böyle şeyler duyuyorum ama sosyal medyadan da böyle şeyler görüyorum.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

İsim vermeye gerek yok. Biz çok zorlandık, sağlam hiçbir yerimiz kalmadı. Böyle bir sonucu hak etmedik. Sonucun böyle olmasından dolayı kırgınım. Orada 6 ay mücadele edildi. Bize düşmez ama performans açısından daha çok hak edenler oldu. Sonucun böyle olmasını beklemiyordum. Benim gibi çok kişi orada hak etti. Ben bu arada Nisa hak etmedi de demiyorum.

6 ay mücadele verdi. aslında hepimiz şampiyonuz tek bir kişi sembolik olarak kupayı kaldırdı. Ama herkes şok yaşadı” ifadelerini kullandı.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Bir daha Survivor’a katılmayacağını söyleyen Karadere, sözlerini şöyle sürdürdü: “Artık hayatıma bakacağım. Boş hayaller kurmak istemiyorum.

En azından Seda, Sema, Birsen ya da Ayşe olsun. Birinden birisi şampiyon olsa bu kadar şoklanmazdı halk. Survivor’da kalmak isteyen kalamadı gitmek isteyen gidemedi.”

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x