Nazmi Sunal’ın kızı ‘babamın cenazesine alkollü geldi’ sözleriyle Tuğba Özerk’i mi kastetti?

Sanatçı Zeliha Sunal’ın eşi Nazmi Sunal, geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti. Zeliha Sunal, acı haberi şu mesajla duyurmuştu: Eşimi, en iyi arkadaşımı Nazmi’mi kaybettim. Sunal’ın menajerlik yapan kızı Arsevi Yeter ise gece yarısı sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi. “ŞARKICIYLA ÇALIŞMADIĞIMI BİLGİLERİNİZE SUNARIM” Babamın cenazesine alkollü gelip yaptığı aşırı…

nazmi-sunal’in-kizi-‘babamin-cenazesine-alkollu-geldi’-sozleriyle-tugba-ozerk’i-mi-kastetti?

Sanatçı Zeliha Sunal’ın eşi Nazmi Sunal, geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti. Zeliha Sunal, acı haberi şu mesajla duyurmuştu:

Eşimi, en iyi arkadaşımı Nazmi’mi kaybettim.

Sunal’ın menajerlik yapan kızı Arsevi Yeter ise gece yarısı sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi.

“ŞARKICIYLA ÇALIŞMADIĞIMI BİLGİLERİNİZE SUNARIM”

Babamın cenazesine alkollü gelip yaptığı aşırı davranışlar nedeniyle. Gerek hafta sonu sağlığı bahanesi ile işi iptal ettirip yalan söylemesi nedeniyle. Hem mekan çalışanları ve hem müzisyenlerin zor durumda kalmasını sağlaması nedeniyle. Hasta olduğuna üzülürken aynı gece bir gece kulübünde eğlenirken çektiği videoları bana gönderen şarkıcı ile çalışmadığımı bilgilerinize sunarım.

TAKİBİ BIRAKTI, MENAJERLİK BİLGİSİNİ SİLDİ!

Arsevi Yeter, Tuğba Özerk ile çalışıyordu. İkili, sosyal medyadan birbirlerini takibi bıraktı, Özerk menajerlik bilgilerini sildi. Bu gelişmelerden sonra iddia edilen kişinin Özerk olduğu sosyal medyanın gündemine oturdu.

‘SARHOŞ ÇIKTI’ İDDİASI!

Geçtiğimiz sene yeni yıl eğlencesinde sahne alan Özerk, şarkılarını seslendirirken yaptığı hareketlerle dikkat çekmişti. Bazı dinleyiciler sosyal medyada görüntüleri paylaşıp, “Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı” iddiasında bulunmuştu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Tuğba Özerk, dengesini kaybedip vokalistiyle birlikte yere düşmüştü. O anlar kameralara yansımıştı.

“KABULLENMEKTE ZORLANIYORUM!”

Şarkıcı Tuğba Özerk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

Bir süredir mücadele ettiğim, herkesle paylaşmadığım, hatta kendimle bile zaman zaman kabullenmekte zorlandığım hipofiz bezi makroadenomu tanısı konulan bir hastalıkla mücadele etmekteyim. Bu tümör nedeniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk riski altında bir hayatım var.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir