İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Nebahat Çehre'den 'Yargı' dizisine övgüler

4

Kanal D’de 12 yıl önce final yapmasına rağmen yayınlanan tekrar bölümleriyle gündem olmayı sürdüren ‘Aşk-ı Memnu’nun ‘Firdevs Yöreoğlu’su Nebahat Çehre, önceki gün Etiler’de marketten çıkarken objektiflere yansıdı. Diğer ünlülerin aksine mütevazi bir market tercih eden Çehre, mutfak alışverişi yaptı. Çıkışta aracına yönelen oyuncuya, muhabirler yardım etti ve poşetlerini taşıdı.

Keyifli olduğunu görülen Nebahat Çehre, “Kışı getirdim ben. 1,5 aydır hasta, grip yatıyorum. Bankaya çıkmıştım, mutfak alışverişini de yapmak istedim. Yardımcım da var ama alışveriş yapmayı çok severim” dedi.

Yaklaşık dört yıldır ekranlardan uzak kalan Nebahat Çehre, kendisine gelen tekliflerle alakalı; “İki senaryo kaldı, yolları açık olsun. Bir tanesi reddedildi senaryol olarak, bir tanesi çıkacak. Okuyorum, ben biraz eliyorum. Çünkü Aşk-ı Memnu’dan sonra bir şeyi kabul etmek kolay olmuyor. Biraz karakter değişimi istiyorum. Bir gün belki güzel bir şey çıkarsa oynayacağım” ifadelerini kullandı.

‘Bergen’ filmindeki performansıyla adından söz ettiren Farah Zeynep Abdullah’ın, “Başrol erkeklerin yanına domates seçer gibi kadın oyuncuları seçiyorlar” sözleriyle igili soruya yanıt veren Çehre, “Bu konular bize düşmez. Buna yapımcının karar vermesi lazım. Senaristin, oyuncuya karar vermesi lazım” dedi.

Yeşilçam’da erkek başrol oyuncusunun, kadın partnerlerine karar verdiğini söyleyen Çehre,” Yeşilçam’da oluyordu. Kuvvetli bir erkek oyuncuysa, kendince konuşma hakkı buluyordu. Bu dönemde zannetmiyorum, ne erkek oyuncunun ne de kadın oyuncunun böyle bir şey yapacağını” şeklinde konuştu.

Türk televizyon tarihine damga vuran ‘Aşk-ı Memnu’ sonrası Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in tekrardan internet dizisinde bir araya geldiği hatırlatılınca Nebahat Çehre, şöyle konuştu:

Çok güzel oldu bence. İkisine yakışacak bir şey. Bir araya getirmek istiyorlardı zaten, olması gereken bir şey. Zannediyorum ki çok eliyorlar. Herhalde çok güzel bir işle karşılaşacağız.

İki sezondur Kanal D’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran ‘Yargı’ dizisinin başarısından bahseden Nebahat Çehre, “Ben Kaan Urgancıoğlu’nu çok severim. Pınar’ı da öyle. Sema çok başarılı. Bakın işte o dizide bir yalı yok, bir köşk yok. Hikaye ve cast çok önemli. Bunu artık öğrensinler, fazla masraf etmesinler” dedi.

Öte yandan usta oyuncu, daha önce de takip edip beğendiği dizilerin sorulması üzerine ‘Yargı’ dizisine ve senarist Sema Ergenekon’a övgüler yağdırmıştı. Çehre, “Pazar günü Yargı’yı takip ediyorum, çok seviyorum. Çok güzel iş. Pınar Deniz, çok güzel ve başarılı. Kaan Urgancıoğlu da çok iyi. Birbirlerine çok yakıştılar. Dizi çok iyi gidiyor, yazarın her hafta heyecanı bırakması çok önemli. Heyecanla her hafta takip ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.