Magazin

Nesrin Cavadzade’den Gökhan Alkan açıklaması: O defter kapandı!

UMUT ÜNVER / MİLLİYET

Geçtiğimiz aylarda Bebek’te görüntülenen Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan ile nikâh masasına ne zaman oturmayı planladığı sorusuna şu anıtını vererek sitem etmişti:

Annem bu kadar sormuyor ne zaman evleneceğimi, annemden daha çok soruyorsunuz. Kısmet bu işler, bakalım. Kafamızda herhangi bir tarih yok, olsa söylerim.

BÜYÜK AŞK BİTTİ!

Aşklarını gözlerden uzak yaşayan ikiliden geçtiğimiz aylarda önce kötü haber gelmiş, ilişki noktalanmıştı. Son olarak ATV’de yayınlanan ‘Kalp Yarası’ dizisinde kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncu, Cavadzade’yi sosyal medyada takip etmeyi bırakmış, nişanlısıyla fotoğraflarını da kaldırmıştı. Nesrin Cevadzade’nin ise eski nişanlısını bir ay sonra takipten çıkması dikkat çekmişti.

Sosyal medyada fanlarının eski nişanlısı ile barışmaları için yoğun mesai harcadığı Cavadzade, “Tekrar bir araya gelir misiniz?” sorusuna, sessiz kalmayı tercih etmişti. Etiler’de hızla aracına yönelen 40 yaşındaki güzel, Gökhan Alkan’la ilgili soruları duymazdan gelmiş, aracına binerek uzaklaşmıştı.

AYRILIK NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Oyuncu çiftin ayrılık sebebi ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Kafa yapılarının farklı olduğu, hayata bakış açıları yüzünden son dönemde sık sık tartıştıkları konuşulan Cavadzade ve Alkan’ın, aşklarını bitirme kararı aldıkları belirtildi.

“20 GÜN İÇİNDE DUYACAKSINIZ”

Nesrin Cavadzade, önceki gün Etiler’deki bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Hayli keyifli olduğu görülen ünlü oyuncu, çıkış kapısında sevenlerine müjdeyi verdi. Geçtiğimiz sezon Show TV’de yayınlanan ‘Üç Kuruş’ adlı dizide boy gösteren Cevadzade, “Uçuşa geçiyoruz. Çok güzel bir işle geliyoruz. 20 gün içinde duyacaksınız. Dram işi olacak” ifadelerini kullandı.

“ÇIKARANLARA SORACAKSINIZ”

Güzel oyuncuya, nikâh masasından döndüğü nişanlısı Gökhan Alkan’ın, yakın çevresine “İlişkide huzur kalmadı” sözleri hatırlatıldı. Cavadzade, “Çıkaranlara soracaksınız. O defter kapandı!” cevabını verdikten sonra aracına binerek uzaklaştı.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x