Nurgül Yeşilçay’dan tatil pozları

20.08.2022 – 12:12 | Son Güncellenme: 20.08.2022 – 12:12 Güncelleme: 20.08.2022 – 12:12 Oyuncu Nurgül Yeşilçay bir süredir tatildeydi. Tatilini bitirip İstanbul’a dönen Yeşilçay tatil pozlarını da takipçileriyle paylaştı. Güzel oyuncunun fit görüntüsü ve bikinili haline beğeni yağdı. Oyuncu Nurgül Yeşilçay, uzun süredir aşk yaşadığı yapımcı sevgilisi Necati Kocabay ile bir süredir tatildeydi. Marmaris’te ıssız…

nurgul-yesilcay’dan-tatil-pozlari

20.08.2022 – 12:12 |

Oyuncu Nurgül Yeşilçay bir süredir tatildeydi. Tatilini bitirip İstanbul’a dönen Yeşilçay tatil pozlarını da takipçileriyle paylaştı. Güzel oyuncunun fit görüntüsü ve bikinili haline beğeni yağdı.

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, uzun süredir aşk yaşadığı yapımcı sevgilisi Necati Kocabay ile bir süredir tatildeydi. Marmaris’te ıssız bir koyda ev kiralayan çift denizin ve güneşin tadını uzun süre çıkardı.

46 yaşındaki ünlü oyuncu tatil dönüşü geçirdiği güzel anlardan bazı fotoğraflarını paylaştı. Pandemi döneminde aldığı kiloları veren Nurgül Yeşilçay paylaşımına “Ohhhh ne güzel tatildi be. Tamam biz döndük hadi siz de dönün yeter (gerçi ben en çok eylül tatili severim” notunu düştü.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir