İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

O.J. Simpson, Khloe Kardashian’ın babası olduğu iddialarına cevap verdi!

5

Televizyon yıldızı Khloe Kardashian’ın babasının Robert Kardashian olmadığı iddiası, geçtiğimiz yıllarda magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Eski Amerikan futbolcusu O.J. Simpson’ın menajerinin ifadeleri, uzun süre gündemde kalmıştı. Menajer Norman Pardo, In Touch dergisine yaptığı açıklamalarda; Kardashian’ın Simpson’ın kızı olabileceğini iddia etmişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

Robert Kardashian, O.J. Simpson’ın 1995’teki ünlü cinayet davasında spor yıldızının avukatı olarak görev yapmıştı. Anne Kris Jenner ise eski eşi Robert Kardashian’ı aldattığını itiraf etmesine rağmen, kızı Khloe’nin babasının başka biri olduğu iddialarını kesin bir dille reddetmişti.

 

Simpson ise Twitter hesabında yayınladığı bir videoda, “Bildiğiniz gibi Bob Kardashian benim için bir kardeş gibiydi. O harika biriydi. Kris’le tanıştı ve evlendi. Birliktelerken mükemmel zaman geçiriyorlardı. Ne yazık ki bitti. Asla Kris’e karşı romantik ya da cinsel bir ilgim olmadı. Onun da bana karşı bir ilgisi olduğuna dair bir belirti görmedim. Tüm bu hikayeler düzmece. Kötü ve tatsız” demişti.

DNA TESTİ YAPTIRDI

class=’medyanet-inline-adv’>

Diğer kardeşlerinden biraz farklı bir görüntüsü olan Khloe Kardahian ise ailenin televizyon şovuna da 2009 yılında konu olan durumla ilgili iddiaları araştırmak için bir DNA testi yaptırmış, ancak ‘Keeping Up With The Kardashians’da gelen sonuçlarda ünlü ismin kardeşleriyle aynı kökenlere sahip olduğu ortaya çıkmıştı.

Sosyal medya kullanıcıları, bu açıklamalara rağmen yine de ikna olmamış ve gerçeğin üstünün kapatıldığını düşünmüştü.

“KRIS HOŞ BİRİYDİ”

Tüm bunların ardından O.J. Simpson, Khloé Kardashian’ın biyolojik babası olup olmadığı konusundaki söylentilere açıklık getirdi. ‘Full Send’ podcast programına katılan ünlü isim, öncelikle avukatı Robert Kardashian aracılığıyla tanıştığı; Khloe’nin annesi Kris Jenner ile hiçbir zaman bir ilişkisi olmadığını kesin bir dille ifade etti.

İnsanların tipleri vardır, değil mi? Kris’in her zaman sevimli bir kız olduğunu düşünmüşümdür. Gerçekten hoş biriydi. Ama ben süper modellerle aşk yaşıyordum!

 

GERÇEĞİ AÇIKLADI

Simpson, Khloe Kardashian’ın babası olup olmadığı sorulduğunda ise “Söylenti doğru değil. Doğru olmaya yakın bir yerde bile değil” açıklamasında bulundu.

Pagesix’te yer alan habere göre; Kris Jenner’ın 2003 yılında 59 yaşındayken hayatını kaybeden eski kocası Robert Kardashian, 1994 yılında Nicole Brown Simpson ve arkadaşı Ron Goldman’ın cinayetleriyle suçlandığında Simpson’ı savunan hukuk ekibinin bir parçasıydı.

 

O.J. SIMPSON KİMDİR?

Eski Amerikan futbolu yıldızı ve aktör O.J. Simpson, eski eşi Nicole Brown Simpson’ı ve garson Ronald Lyle Goldman’ı 1994’ün Haziran ayında öldürdüğü iddiasıyla yargılanmıştı. 8 aydan fazla süren yargılamanın sonucunda, Simpson beraat etmişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

Simpson, kendisini davada kendisini savunması için kamuoyunda iyi tanınan avukatlarla anlaşmıştı. Savunma ekibinin liderliğini Robert Shapiro ve sonradan Johnnie Cochran üstlenmiş ve ekipte F. Lee Bailey, Alan Dershowitz, Robert Kardashian, Gerald Uelmen, John Yahoe ve Carl E. Douglas’ın yanı sıra, DNA kanıtlarında uzmanlaşan Barry Scheck ve Peter Neufeld bulunmuştu.

Görünürde her ne kadar beraat etmiş olsa da bir suçlu olarak anılan Simpson, yıllar sonra 2008’de silahlı soygun ve adam kaçırma suçundan tutuklanmıştı. 9 yıl hapis yatan O.J., 2017 yılında hapishane kurallarına uyması, önceden cezai kanıta sahip olmaması ve halka asgari bir güvenlik riski oluşturmaması gerekçesiyle şartlı tahliye edilmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.