İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

O Kız dizisinde Zeynep, Ozan’ı şoka uğrattı! Kadir gerçeği…

4

Bahar GENCER/ Milliyet.com.tr

Yapımını Content House’un üstlendiği Kanal D’nin yeni dizisi ‘O Kız’, 19 Ekim akşamı 5’inci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu diziye; Zeynep’in aşk oyununu kabul etmesi ve Ozan’ın, Kadir’in kim olduğunu öğrenmesi damga vurdu.

ZEYNEP, ORTALIĞI DAĞITTI

‘O Kız’ dizisinin son bölümünde; Sibel, babasının gerçek planını Nimet’e anlatırken her şeyi duyan Zeynep, nişandan kaçarak Ozan’ın yanına gitti. Basın mensuplarına onun sevgilisi olduğunu açıklayınca da Sitare duruma el koydu. Zeynep ve Ozan’ı uzaklaştıran Sitare, muhabirlere; Ozan’ı takip ederek her şeyi öğrenebileceklerini belirtti.

Bu sırada Zeynep’in nişandan kaçmasıyla iyice bozulan Hakkı, Fevzi’den parasını istedi. Eğer borcunu ödeyemeyecekse de Zeynep’i bir geceliğine kendisine yollamasını söyledi. Buna karşı çıkan Fevzi, hemen orayı terk etti.

SİTARE’DEN 50 BİN EURO PLANI

Zeynep’e sözleşmeyi imzalaması gerektiğini söyleyen Sitare, artık kontrollü olarak ilerleyeceklerini belirtti. Anlaşmayı yaptıktan sonra, yaşananları öğrenen Sitare, Mine’den; Sibel ve Nimet’in sosyal medya paylaşımlarını araştırmasını istedi. İkilinin fotoğraflarını bulan ve para dolu zarfın göründüğü paylaşıma dikkat çeken Mine, Nimet ile Sibel’in buluştuğu mekana gidip kamera kayıtlarını da aldı. Her şeyi belgeleyen Sitare ve Mine, planları doğrultusunda Sibel’i tehdit ederek 50 bin Euro’yu geri aldı.

HAKKI İNTİKAM PEŞİNDE

Sitare, bu parayı kendisi vermiş gibi Ozan aracılığıyla, Zeynep’in ailesine yolladı. Ozan’ın; Hakkı’ya olan borcu üstlenmesiyle mutlu olan Fevzi ve annesi, ona teşekkür etti. Aldığı parayı hemen Hakkı’ya götüren Fevzi, onu sokağın başında bir adamla gördü. Ardından “Paranı aldın artık sen sağ, ben selamet” derken, Hakkı ise “Orası hiç belli olmaz Fevzi, kim öle kim kala” yanıtını verdi.

OZAN BIÇAKLANDI

Hakkı’nın adamı, Zeynep’le çektiği fotoğraflardan birini paylaşmaya çalışan Ozan’ı bıçakladı. Panik olan Zeynep ne yapacağını bilemezken, Kadir de onlara yardım etti. Bu sırada eve geri dönen Fevzi, Zeynep ile Kadir’in yardımıyla; Ozan Mert’i hastaneye yetiştirdi. Evde kalan Kadir ise korkudan bahçede saklandı.

Arabada ölüm kalım savaşı veren Ozan Mert, “Ağabeyimi ara” diye sayıkladı. Fotoğrafı görünce Ozan’ı arayan Sitare ise Zeynep’ten bıçaklanma olayını öğrendi. Mahalleli neler olduğunu merak ederken, kıyafetinde kan lekesi olan Kadir de ortaya çıktı. Babası ve kardeşi Türkan, Kadir’e “Ne yaptın sen?” derken; Sitare, Mine ve Salih de hastaneye yetişti.

Polislerin evin kapısına gelmesiyle ifade veren Kadir, olanı biteni anlattı. Ancak o arada Türkan, ağabeyinin doktor raporunu getirdi. Zeynep de hastanede kendisinden ifade almaya gelen polislere, Hakkı’dan şüphelendiğini söyledi. Olayların araştırılmasının ardından Hakkı, azmettirme suçundan gözaltına alındı.

BIÇAKLANMA OLAYI REKLAM MALZEMESİ OLDU

Ameliyattan çıkan Ozan, odaya alınırken; Salih de Sitare’nin emrettiği gibi hastaneyi terk etti. Kendisini suçlayan Zeynep’e destek veren Sitare, her şeyin geçeceğini ve refakatçi olarak onun kalacağını söyledi. Sitare, Türkan’ı da Zeynep’in hastanede kalması konusunda ikna etti. Ana haberlere kadar düşen bıçaklanma olayı, büyük bir reklam malzemesi oldu.

Ertesi sabah gözlerini açan Ozan, Zeynep’ten telefonunu isteyerek; haklarında çıkan haberleri okudu. Sinirlenen Ozan, “Senin yüzünden oldu değil mi yine? Senin saçma sapan hayatın yüzünden bıçaklandım” diyerek Zeynep’e kızdı. Mobese görüntülerini izleyen Ozan, telefonunu fırlattı. O sırada hastaneye giden Sitare, bu rezaleti kanla temizleyeceğini ve “Düne kadar kadın düşmanı ilan ettikleri Ozan’dan aşkı için bıçaklanan bir adam yaratacağız” dedi.

Yaşananları hatırlayan ve Kadir’in, Zeynep’in babası olduğunu bilmeyen Ozan; onun kendisine yardım ettiğini iddia etti. Yeğenini başlık parasıyla sattığı detayı haberlerde geçince Fevzi de iş yerinde disiplin kuruluna sevk edildiğini öğrendi.

OZAN’IN ANNESİNDEN ZEYNEP’E DESTEK

Eve geldiğinde annesi ve kardeşlerini karşısında gören Ozan şoke oldu. Ozan’ın gerçek tarafını ilk kez gören Zeynep’e, anne desteği geldi. Ozan’ın annesi, Zeynep’e “Ben senden razıyım” diyerek sarıldı. Davetsiz misafirlerden hoşlanmayan Sitare, Mine’ye; “Salih’e söyle bu işi halletsin” dedi. Zeynep’i alıp evden çıkan Sitare, Ozan’ı ailesiyle baş başa bıraktı.

FEVZİ, KADİR’DEN ÖZÜR DİLEDİ

Ailesinin bir an evvel gitmesini isteyen Ozan, bunu ayarlamaya çalışırken; Sibel’in kapıya dayanması ile Nimet, parayı Kadir’e aldırıp kendisine verdiğini ama onu kandırdığını herkese açıkladı. Bunu duyan Fevzi, kardeşi Nimet’e kızdıktan sonra Kadir’den özür diledi.

OZAN, KADİR’İN PEŞİNDE

Annesiyle kardeşlerini üzmek istemeyen Ozan, onların yanında kalmasına izin verdi. Mobese görüntülerini izleyince Kadir’i tanıyan Ozan, ne olduğunu anlamaya çalışırken; Sitare’nin ayarladığı yeni sosyal sorumluluk projesi için Zeynep’i almaya gitti. Ozan, mahallede de Kadir’i görmeyi umdu.

“BABAMDAN NE İSTİYORSUN?”

Kadir’i bulan ve ona kim olduğunu soran Ozan, Zeynep’in gelip; “Ne istiyorsun babamdan?” demesiyle, tesadüfen karşısına çıkan gizemli adamın kim olduğunu öğrendi.

Sitare’nin teklifini kabul ederek aşk oyununu başlatan Zeynep’in değişen hayatı ve Ozan’ın, Kadir’in gerçekte kim olduğunu öğrenmesine sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

Umarım Ozan ve Kadir dostluğu bozulmaz”,

“Sitare’nin zekası şeytana pabucunu ters giydirir her şeyi de düşünmüş. Bir taşla iki kuş vurdu resmen”,

“Fevzi’nin özür dileyememesi ama Kadir’in hemen kabul etmesi. Bu herkese örnek olmalı”,

“Ozan’ın annesi çok tatlı”,

“Zeynep, Ozan’ın gerçek tarafını gördü”,

“Ozan, Kadir’in Zeynep’in babası olduğunu öğrendi”,

“Acaba gerçeği öğrenen Ozan biraz değişecek mi?”,

“İnşallah Zeynep’in babasına olan sevgisi Ozan’a ders olur”,

“Bir yanda yanı başındaki ağabeyini şoförüm diye tanıtan, tüm ailesini hatta adını bile gizleyen Ozan; diğer yanda gururla babasının elini tutan Zeynep”,

“Ozan’ın Zeynep’ten öğreneceği çok şey var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.