Magazin

‘O Kız’ın başrol oyuncularından çok özel açıklamalar

Çok farklı bir karakter ile izleyici karşısına çıkacak olan Erkan Petekkaya, “O Kız, hem yepyeni hem de çok değişik bir senaryo. Yepyeni bir ekip. Dolayısıyla tabii ki çok heyecanlıyım. En önemlisi şimdiye kadar oynadığım rollerin çok dışında, çok farklı bir rol oynayacağım. Çok hassas, çok ince ince işlenmesi gereken bir rol. Bunun hem sorumluluğunu hissediyorum hem de heyecanlıyım. Bu çok değişik bir duygu. Dilerim seyircilerimiz de beğenir, hep beraber başarılı keyifli günler geçiririz” dedi.

“SEYİRCİ ÜZERİNDE YARATACAĞI ETKİYİ MERAKLA BEKLİYORUM”

O Kız’ın seyirci üzerinde bırakacağı etkiyi merak ettiğine değinen Sezin Akbaşoğulları, şu ifadeleri kullandı:

Dizimiz 21 Eylül’de başlıyor. Heyecan dorukta. Odağına Güzellik meselesini oturtan ve uğradığı haksızlıklar sonucu masumiyetini kenara bırakıp, savaşa katılan O Kız’ı anlatacağımız. Dizimizin seyirci üzerinde yaratacağı etkiyi merakla bekliyorum.

“HER BİR ANINA CAN KATABİLDİĞİM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM”

Dizideki O Kız’ı canlandıran Dilin Döğer, “O Kız’da yer aldığım ve her bir anına can katabildiğim için çok şanslıyım. 21 Eylül akşamı sizler ve güzel enerjilerinizle buluşmayı heyecanla bekliyorum” açıklamasını yaptı.

“BEN DE HÂLÂ OZAN’I ARIYORUM”

Dizinin izleyici ile buluşacağı an için sabırsızlandığını dile getiren Cengiz Orhonlu, “Bir anda çok büyük bir kitle ile Ozan’ı tanıştıracak olmak beni çok heyecanlandırıyor. İzleyicinin karşısına çıkacağımız o an için sabırsızlanıyorum. Ozan biraz köşeleri olsa da benim canım arkadaşım ve büyük derdim. Hepimizin kendimizi bulmaya çalıştığı gibi ben de Ozan’ı arıyorum hâlâ. Ozan da, Cengiz de aslında hepimiz kendimizi arıyoruz bu hayatta. Dilerim insanlar da ona benim baktığım yerden bakabilirler. Herkesin ilgisine ve heyecanına teşekkür ederim. Muhteşem bir ekiple çalışıyoruz. 21 Eylül’den sonra artık takdir izleyicimizin. Yolumuz açık olsun” şeklinde konuştu.

O Kız’ın oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir),Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) yer alıyor.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x