Magazin

Oğuz Kayhan, Merve Şarapçıoğlu'nun kapısına bıçakla dayandı!

Oyuncu Berk Oktay’dan olaylı bir şekilde boşanan Merve Şarapçıoğlu, Demet Akalın’ın eski eşi Oğuz Kayhan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Şarapçıoğlu’nun bir dargın bir barışık olduğu sevgilisinden ayrıldığı ortaya çıktı. İkili hakkında bugün şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Oğuz Kayhan, Şarapçıoğlu’nun kapısına bıçakla dayandı! İşte şok olayın ayrıntıları…

Berk Oktay, özel görüntülerini internette yaydığı iddiasında bulunduğu Merve Şarapçıoğlu ile evliliğini geçtiğimiz yıllarda noktalamıştı.

Ünlü oyuncudan olaylı bir şekilde boşanan ve dava sürecinde yaptığı açıklamalarla gündem olan Merve Şarapçıoğlu, yeni bir aşka yelken açtı. Şarapçıoğlu, ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın 2006 yılında evlenip aynı yıl boşandığı Oğuz Kayhan’la aşk yaşamaya başladı.

Şarapçıoğlu’nun, geçtiğimiz günlerde bir küsüp, bir barıştığı sevgilisi Oğuz Kayhan’la yine ayrıldığı ortaya çıktı.

Ayrılık sonrası sinirlenen işletmecinin, telefonda avukatla tartıştığı öğrenildi. Konuşmanın uzaması üzerine Kayhan, Şarapçıoğlu’nun Fulya’daki evine baskın yaptı.

Alkollü ve aşırı sinirli olduğu söylenenen işletmecinin, bıçakla avukatın kapısına dayandığı iddia edildi. Araya Şarapçıoğlu’nun bir arkadaşı girerken, avukatın sinir krizi geçirdiği konuşuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu