oguzhan-koc,-eser-yenenler sorusuna-verdigi-cevapla-dikkat-cekti

Oğuzhan Koç, Eser Yenenler sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti

Demet Özdemir ile olan birlikteliğiyle son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Oğuzhan Koç, reklam yüzü olduğu firmanın lansmanında görüntülendi. Hem Özdemir ile ilişkisinden konuştu, hem de Eser Yenenler sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti.

Yakın dostu Oğuzhan Koç gibi ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ projesinde şöhreti yakalayan Eser Yenenler, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda, “27 yıldır diyeteyim” açıklamasıyla gündeme gelmişti.

“Zayıflamak için her yolu denedim” diyen oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı: Evlenip çocuk sahibi olduktan sonra aldığım 15 kilo var, onu kesin vereceğim. Doktor kontrolünde tok tutma hissi veren bir iğne yaptırdım, vücudum alerji yaptı.

“Tokluk hormonuna karşı alerjim varmış. Şimdi ben o açlığı yönetmeye çalışacağım. Çok iştahlı biri değilim. Sistemi ortaokul yıllarında bozdum. 95 kilodan 75 kiloya düştüm. Bu yıl 27’nci yılım diyette. Bana ‘Şu kadar yiyeceksin’ dendiğinde kısıtlandığımı hissediyorum. Şimdi yeni bir şey deniyorum, iyi gidiyor.”

Lansmanda reklam anlaşmasından söz eden Oğuzhan Koç, uzun süre ‘3 Adam’ projesiyle ekrana çıktığı oyuncu arkadaşı hakkında, “Eser Yenenler’e de yemek gönderiyor musunuz? O diyetteydi en son” sorusuna gülerek böyle yanıt verdi…

“Eser ‘Diyet yapıyorum’ diyerek, 30 senedir ülkeyi kandırıyor” şeklinde esprili bir yanıt verdi.

Anneler Günün’de sevgilisi Demet Özdemir’e kedileri Civan’ın çiçek almasıyla ilgili konuşan Koç, “Biz küçük bir espri yapmak istedik. Civan’ın adına Demet’e bir çiçek hediye ettik, o da onun annesi sonuçta” ifadelerini kullandı.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir