Öldürme Arzusu filmi oyuncularının isimleri! Öldürme Arzusu konusu nedir, ne zaman ve nerede çekildi? Öldürme Arzusu kaç yılında çekilmiştir?

Öldürme Arzusu, başrollerini Bruce Willis, Vincent D’Onofrio, Dean Norris, Elisabeth Shue, Camila Morrone filmidir. Filmde başarılı bir travma cerrah olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Öldürme Arzusu konusu nedir? Konu : Başarılı bir travma cerrah olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Stresli işinden sıyrıldığında ise sevgi…

oldurme-arzusu-filmi-oyuncularinin-isimleri!-oldurme-arzusu-konusu-nedir,-ne-zaman-ve-nerede-cekildi?-oldurme-arzusu-kac-yilinda-cekilmistir?

Öldürme Arzusu, başrollerini Bruce Willis, Vincent D’Onofrio, Dean Norris, Elisabeth Shue, Camila Morrone filmidir. Filmde başarılı bir travma cerrah olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir.

Öldürme Arzusu konusu nedir?

Konu : Başarılı bir travma cerrah olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Stresli işinden sıyrıldığında ise sevgi dolu bir aile babasıdır. Kızı ve eşiyle mutlu bir hayat süren adam için bu düzen bir trajedi ile değişiverir. Evine düzenlenen saldırı sonrası eşi ölmüş, kızı ise komada yaşam mücadelesi vermektedir. Hayatını tamamen değiştiren bu olaydan sonra Paul, mesleki yeteneğini de kullanarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür. Paul ne pahasına olursa olsun intikamını almaya kararlıdır…

OyuncularBruce Willis, Vincent D’Onofrio, Dean Norris, Elisabeth Shue, Camila Morrone

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir