Özcan Deniz’den sevgilisine doğum günü sürprizi! ‘Gamzesine yandığım’

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, Mart 2018’de nikâh masasına oturmuş, bir ay sonra oğulları Kuzey dünyaya gelmişti. Ancak evlilik 15 ay sonunda olaylı şekilde sona ermişti. Ünlü şarkıcının eski eşini darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava geçtiğimiz mart ayında karara bağlanmıştı. Mahkeme, Özcan Deniz’in 2017 yılında işlediği iddia edilen ‘basit…

ozcan-deniz’den-sevgilisine-dogum-gunu-surprizi!-‘gamzesine-yandigim’

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, Mart 2018’de nikâh masasına oturmuş, bir ay sonra oğulları Kuzey dünyaya gelmişti. Ancak evlilik 15 ay sonunda olaylı şekilde sona ermişti. Ünlü şarkıcının eski eşini darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava geçtiğimiz mart ayında karara bağlanmıştı. Mahkeme, Özcan Deniz’in 2017 yılında işlediği iddia edilen ‘basit yaralama’ suçunun ve 2019 yılındaki darp olayının sabit olduğunu ancak altı aylık şikayet süresinin geçmesi sebebiyle davanın düşürülmesine karar vermişti.

Feyza Aktan ile boşanma sürecinde İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir süre önce aşkını gözler önüne sermişti. İkili ön balayına çıkmış, Samar Dadgar da aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Özcan Deniz, yeni yılda sahne aldığı Kıbrıs’ta kendisini dinlemeye gelen sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaşmıştı. Sevgilisinin kendisine sarıldığı karelere, kalp ve çiçek emojisi koymuştu.

GÜN BATIMI SEFASI

Aşkları dolu dizgin devam eden ikili, geçtiğimiz haftalarda Bodrum Cennet Koyu’nda lüks Motoryatt görüntülenmişti. Gün sonuna doğru geldikleri Lüks yatta Özcan Deniz eline oltayı alarak balık tutmaya çalışmıştı. O sıralarda Kuzey, meraklı ve heyecanlı gözlerle babası Özcan Deniz’i izledi. Lüks yatta bir süre gezinen ve bol bol story çeken Samar Dadgar daha sonra baba oğulun yanına gelerek onlara eşlik etmişti.

Bir süre Lüks yatın arkasında sohbet ettikten sonra Kuzey, Samar Dadgar’ın kucağına yatmıştı. Bir hayli iyi anlaştıkları gözlenen Samar ve Kuzey birbirleriyle şakalaşmayı da ihmal etmemişti. Gün batımı sefasından sonra Samar, Kuzey’i dikkatli bir şekilde merdivenlere götürüp yukarı çıkması için ona eşlik etmişti.

“İYİ Kİ GELDİN”

Zaman zaman sevgilisiyle pozlarını takipçileriyle paylaşan Özcan Deniz, son olarak Dadgar’ın doğum gününe özel bir paylaşımda bulundu. Sevgilisi için masal figürlerinin yer aldığı bir pasta yaptıran Deniz, paylaşımının altına şu notu ekledi:

İyi ki geldin… Sen geldin şehre bir film geldi. Ben yenilendim, bulutlar gitti. Bir güzel orman oldu yazılarda… İklim değişti, Akdeniz oldu. O eşsiz sevgi dolu kalbinle iyileştirdin dokunduğun her şeyi…İyi ki doğdun masalımın prensesi. Güzel gülüşlüm, gamzesine yandığım.

22 yaş büyük sevgilisi Özcan Deniz’in sürprizine kayıtsız kalmayan Dadgar ise ilk olarak pastasını “Doğum günü sürprizim” notuyla kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Ardından ünlü şarkıcı ile sarıldığı anlara; “Teşekkür ederim sevgilim, iyi ki varsın” notunu düştü.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir