İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Paylaştığı video ağızları açık bıraktı! ‘Bu şimdiye kadar denediğimiz en tehlikeli şey’

5

Hollywood’da gişe rekorları kıran filmlerindeki aksiyon sahnelerinde dublör kullanmamasıyla ünlü olan Tom Cruise, geçtiğimiz Eylül ayında cesaretini bir kez daha kanıtlamıştı. Aktör, Güney Afrika’daki Blyde Nehri Kanyonu üzerinde uçan II. Dünya Savaşı’ndan kalma küçük bir çift kanatlı uçağın üzerinde dururken bir video çekmişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

Önümüzdeki sene çıkacak olan yeni ‘Mission Impossible’ filminin çekimleri için uçuş dersleri alan Cruise, sosyal medyada yayınlanan kısa bir videoda tehlikeli bir gösteri yapmıştı. Ünlü isim, ölüme meydan okuyan şovu sırasında kask takmazken, kahverengi bir ceket ve ona uygun bir pantolon giymişti.

“YAKIT AZALIYOR”

Cruise’un, videoda şu ifadeleri kullandığı duyulmuştu:

Herkese merhaba, keşke orada olabilseydim. Ekstra gürültü için özür dilerim. Gördüğünüz gibi ‘Mission Impossible’ın son bölümünü çekiyorum. Şu anda Güney Afrika’daki muhteşem Blyde River Kanyonu’nun üzerindeyiz ve izleyicilerin bu filmi yerel sinemalardaki beyaz perdelerde izlemesi için yapıyoruz.

Ardından başka bir uçak, ünlü ismin olduğu uçağa yaklaşırken yaklaşırken, yönetmen Christopher McQuarrie’nin sesi duyulmuş ve Cruise’a filme geri dönmeleri gerektiğini söyleyerek; “Rahatsız ettiğim için üzgünüm Tom. Işığı kaybediyoruz ve yakıt azalıyor” demişti.

“SİNEMALARDA GÖRÜŞÜRÜZ”

Bunun üzerine Cruise; “Gitmemiz gerekiyor öyle mi? Yakıtımızın az olması iyi değil” şeklinde konuşmasının ardından kameraya gülümseyerek selam vermiş ve “Sinemalarda görüşürüz” demişti. Sonrasında uçaklar, Hollywood yıldızı hala kanadın üzerinde dururken aşağı doğru süzülmüştü.

class=’medyanet-inline-adv’>

PARAŞÜTLE ATLADI

Tom Cruise, geçtiğimiz günlerde ise yaklaşan yeni ‘Görevimiz’ filmi için Twitter’da yayınladığı bir klipte gözü pek yanını göstererek paraşütle atlarken; hayranlarına ‘Top Gun’a verdikleri destek için teşekkür etmişti.

Cruise, söz konusu videoyu ‘Top Gun’ın senaryosunu kaleme alan ve ‘Mission Impossible’ filminin birinci ve ikinci bölümlerini yöneten 54 yaşındaki Christopher McQuarrie ile birlikte Güney Afrika üzerindeki bir uçakta çekmişti. Geçtiğimiz hafta ‘Top Gun’daki rolüyle AARP ödüllerinden En İyi Erkek Oyuncu adaylığı alan aktör, hayranlarına minnettarlığını göstermek istediğini söylemişti:

Herkese merhaba, Güney Afrika’dayız ve ‘Görevimiz Tehlike’nin son filminin birinci ve ikinci bölümlerini çekiyoruz. Sinemalara gidip ‘Top Gun: Maverick’i desteklediğiniz için teşekkür etmeden yılı bitirmek istemedim.

“GÜVENLİ BİR TATİL GEÇİRİN”

O sırada McQuarrie araya girerek, Cruise’a; “Dinle, artık gerçekten çekime başlamalıyız” demiş ve izleyicilere film çekimlerinin yapılmakta olduğunu hatırlatmıştı.

Tom ise bunun ardından uçaktan atlayarak, hayranlarıyla havada süzülürken konuşmaya devam etmişti. Cruise, “Nerede kalmıştım? Evet, ‘Top Gun’ı desteklediğiniz ve sizi eğlendirmemize izin verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu gerçekten hayatımın onuru oldu. Şimdi işe geri dönmeliyim ve bu çekimi yapmalıyız. Çok güvenli ve mutlu bir yeni yıl tatili geçirin, sinemada görüşürüz” ifadelerini kullanmıştı.

class=’medyanet-inline-adv’>

“KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ BUNU YAPMAK İSTİYORDUM”

Tom Cruise, tüm bunların ardından ‘Görevimiz Tehlike’ serisinin son filmi olan ‘Dead Reckoning Part One’ için bir video paylaşarak; ‘en tehlikeli sahnenin’ perde arkasını gözler önüne serdi.

Söz konusu sahnede, aktör bir motosikletin üstünde yamaçtan atladı; sonrasında havada serbest dalışa geçi ve paraşütünü açarak güvenli bir şekilde yere indi. Bu çekim, dublör kullanılmadan gerçekleştirildi. 60 yaşındaki Cruise, videonun başında; “Küçüklüğümden beri bunu yapmak istiyordum. Bu şimdiye kadar denediğimiz en tehlikeli şey” diye konuştu.

13 BİNDEN FAZLA MOTOKROS ATLAYIŞI

Aksiyon sahnesi, Norveç’te bir uçurumun üzerinde gerçekleştirildi ve film yapımcıları, Cruise’un motosikleti sürmesi için dev bir rampa inşa ettirdi. Ünlü isim, bu sahneye hazırlanmak için 500’den fazla paraşütle atlayış ve 13 binden fazla motokros atlayışı gerçekleştirdi.

class=’medyanet-inline-adv’>

Tom Curise, söz konusu sahnede yaptıklarını bir günde tam 6 kez başarılı bir şekilde tekrarladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.