Magazin

Pera ne demek? Pera isminin anlamı nedir? Camdaki Kız yeni oyuncu: Leyla Feray detaylı bilgiler…

Camdaki Kız dizisinde Pera karakterinin sırrı çözülmeye başlıyor. Sevilen dizide Pera’nın kim olduğu ilgiyle sorgulanıyor. Pera karakterinin Muzaffer ile aşk yaşaması bekleniyor. Bir diğer iddiaya göre ise Pera’nın Rafet Koroğlu’nun çocuğu olduğu yönünde… Peki ama Pera kimdir, hikayesi nedir, isminin anlamı nedir?

Pera isminin anlamı nedir?

Pera karşı taraf öte taraf anlamına gelmektedir. Latince bir kelime olan Petra söz öbeğinden türetilmiştir. Sağlam ve güçlü bir kişiyi ifade eder. Pera isminin bir diğer anlamı ise Peri olarak bilinir.

Pera’nın hikayesi ne?

Camdaki Kız dizisinde Pera’nın hikayesi büyük ilgi gördü. Pera’nın annesiyle konuştuğu sırada ”Muzaffer ile karşılaştık.” dediği duyuldu. Annesinin ise bu karşılaşmanın er ya da geç olacağı yönünde yanıt verdiği anlaşıldı. Pera’nın Rafet’in çocuğu olduğu ya da Muzaffer ile aşk yaşamak istediği iddia ediliyor. Cavit, Gülcihan’a; Rafet seninle evlenmeden önce nişanlıydı demişti. Rafet’in nişanlısından çocuğu olduğu iddiası da sosyal medyada gündem. Önümüzdeki haftalarda Pera’nın hikayesi netleşecek. 

Son dakika: Leyla Feray hangi dizilerde oynadı? Camdaki Kız Pera kimdir? Pera’yı Leyla Feray oynuyor! Leyla Feray kaç yaşında?

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x