Petek Dinçöz’ün mutlu günü! Nida Büyükbayrakdar ile evlendi

İki aydır birlikte olduğu Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılının temmuz ayında Baltalimanı’nda bir mekanda nikah masasına oturan şarkıcı Petek Dinçöz, 2017 yılında oğlu İrfan Aslan’ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Ancak çiftin sekiz yıllık mutlu evliliğinde sıkıntılar yaşanmış ve mahkemeye başvuran Dinçöz ile Kodaloğlu, geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanmıştı. “ANNE-BABA İLİŞKİMİZ DEVAM…

petek-dincoz’un-mutlu-gunu!-nida-buyukbayrakdar-ile-evlendi

İki aydır birlikte olduğu Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılının temmuz ayında Baltalimanı’nda bir mekanda nikah masasına oturan şarkıcı Petek Dinçöz, 2017 yılında oğlu İrfan Aslan’ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Ancak çiftin sekiz yıllık mutlu evliliğinde sıkıntılar yaşanmış ve mahkemeye başvuran Dinçöz ile Kodaloğlu, geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanmıştı.

“ANNE-BABA İLİŞKİMİZ DEVAM EDECEK”

41 yaşındaki şarkıcı, ayrılık haberini sosyal medya hesabından; “Sn. Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde, anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle” sözleriyle duyurmuştu.

Boşandıktan kısa bir süre sonra oğlu İrfan Aslan ile Miami’ye yerleştiğini belirten şarkıcı, yeni evinin bahçesinde verdiği pozuna; “Herkese merhabalar… Beni yıllardır yalnız bırakmayan, benimle birlikte büyüyen başta ‘PDFC’ ailem, sonra siz değerli sevenlerim… Öncelikle beni merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim, ben çok iyiyim. Oğlumun yabancı dilini daha hızlı ve iyi geliştirebilmesi için bundan sonraki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurt dışında devam etmesini istediğim için Miami’ye yerleşme kararı aldım. Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun dışında burası çok güzel, alışmaya çalışıyoruz. Elimden geldiğince de Instagram’da aktif olmaya çalışacağım. Hepinizi çok seviyorum, kocaman sevgiler” notunu düşmüştü.

“GÜZEL İŞLERLE DÖNECEĞİM”

Geçtiğimiz ay oğlu ile Etiler’de objektiflere yansıyan Petek Dinçöz, Amerika’ya yerleşmesiyle ilgili olarak;  “Miami’ye çocuğumun eğitimi için yerleşme kararı aldım. Her şeyim onun üzerine kurulu. Bir ayağımız yine Türkiye’de olacak. Ama şunu söyleyebilirim ki sürprizlere açık olun. Güzel işlerle döneceğim” demişti.

“İLK ADIMIMIZ HAYIRLI OLSUN”

Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden ünlü şarkıcı, Nida Büyükbayrakdar ile yeni bir aşka yelken açtı. Geçtiğimiz günlerde evleneceklerine dair haberler çıkan çiftten sürpriz haber gelmişti. Yüzüklerinin fotoğrafını paylaşan Dinçöz, “Mutlu bir yuva kurmak için attığımız ilk adımımız hayırlı olsun. Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın… ” dedi. Takipçileri ikiliye tebrik mesajları yağdırmıştı.

KINA GECESİ YAPTI

Önceki gün kına gecesi yapan Dinçöz, yakın arkadaşlarıyla göbek atmayı ihmal etmemişti. Ellerine kına yakılan Dinçöz, gecenin fotoğraflarını takipçileri ile paylaşmıştı.

DÜNYAEVİNE GİRDİ

Petek Dinçöz, 3,5 aylık yalnızlığın ardından geçtiğimiz hafta nişanlandığını duyurduğu Nida Büyükbayrakdar ile evlendi. Çift, dün akşam Beşiktaş’taki bir otelde Nikah masasına oturdu.Törende, Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayrakdar’ı aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı. N,kahtan kareler sosyal medyada paylaşıldı.

NİKAH SONRASI İLK HAMLE

41 yaşındaki bir çocuk annesi Petek Dinçöz’ün nikahtan sonraki ilk işi soyadını değiştirmek oldu. Üçüncü evliliğini yapan ünlü şarkıcı sosyal medya hesabında Dinçöz soyadının yanına Büyükbayrakdar’ı da ekledi. 

“BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ”

Öte yandan Petek Dinçöz, geçtiğimiz günlerde Büyükbayrakdar ile tanışmasının yıllar öncesine dayandığını açıklamıştı. Nida Büyükbayrakdar ile yıllar önce verdikleri pozu paylaşan ünlü isim, “Ben 17 yaşında sen 26 yaşında… Bizimkisi bir aşk hikayesi” ifadelerini not düşmüştü.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir