Magazin

Pınar Deniz’in Cannes stili çok konuşuldu

Fransa’da düzenlenen 75. Cannes Film Festivali’nde Türk oyuncuların rüzgarı devam ediyor. Meryem Uzerli, Dilan Çiçek Deniz, Ekin Koç, Selahattin Paşalı gibi isimlerin ardından Pınar Deniz de Cannes kırmızı halısına çıktı.

TARZI DİKKAT ÇEKTİ

Cannes’a elçisi olduğu markanın temsilcisi olarak giden güzel oyuncu, ilk olarak Özgür Masur imzalı su yeşili derin göğüs dekolteli elbisesiyle kırmızı halıda boy gösterdi.

28 yaşındaki oyuncu festivalden hemen sonra düzenlenen partiye de katıldı. Son dönemde aldığı projelerle yıldızı parlayan Deniz, partide de mini bir pembe elbise giymeyi tercih etti.

Cannes’da verdiği pozları sosyal medya hesabından takipçileriyle de paylaşan güzel oyuncunun stiline binlerce beğeni ve yorum geldi.

KAAN URGANCIOĞLU’NDAN PINAR DENİZ AÇIKLAMASI

Öte yandan Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu, pazar akşamlarına damga vuran ‘Yargı’ dizisinin Ilgaz’ı Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada da çok konuşulan ‘Ceylin’ karakterini canlandıran partneri Pınar Deniz’le uyumları hakkında açıklama yapmıştı.

40 yaşındaki oyuncu, dizideki partneri Pınar Deniz’le ilgili; “Biz çok keyif alıyoruz birlikte çalışmaktan. İnsanlar bizi yakıştırıyor, geçen Pınar söylemiş hakikaten çok hoşumuza gidiyor. Zaten maksat buydu, bizim yakışmamızdı” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu