Rabia Soytürk’ün dekolteli pozuna takipçileri kayıtsız kalamadı

Anasayfa Magazin Rabia Soytürk’ün dekolteli pozuna takipçileri kayıtsız kalamadı Duy Beni dizisinden sonraki projesi merakla beklenen Rabia Soytürk, mini büstiyerli pozuyla dikkatleri üzerine topladı. Soytürk’ün iddialı stili takipçilerinden tam puan aldı. Son dönemin parlayan yıldızlarından olan Rabia Soytürk, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur tarzıyla bakana bir daha baktırdı. Güzel oyuncunun son paylaşımını kısa sürede 300 bine yakın kişi…

Rabia Soytürk'ün dekolteli pozuna takipçileri kayıtsız kalamadı

Duy Beni dizisinden sonraki projesi merakla beklenen Rabia Soytürk, mini büstiyerli pozuyla dikkatleri üzerine topladı. Soytürk’ün iddialı stili takipçilerinden tam puan aldı.

Son dönemin parlayan yıldızlarından olan Rabia Soytürk, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur tarzıyla bakana bir daha baktırdı. Güzel oyuncunun son paylaşımını kısa sürede 300 bine yakın kişi beğendi.

Şahsiyet dizisinde başlayan oyunculuk kariyerinde bir anda büyük bir sıçrama yaşayan Rabia Soytürk, Benim Adım Melek dizisinde Nehir Erdoğan ile kamera karşısına geçmişti.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Duy Beni dizisinden sonra teklif yağmuruna tutulan Soytürk’ün, Mektup dizisi ile ekrana döneceği konuşuluyor.

Özel hayatıyla da merak uyandıran Rabia Soytürk’ün rapçi Sefo ile aşk yaşadığı konuşuluyordu ancak güzel oyuncu Sefo ile çok eskiden beri dost olduklarını belirtmişti.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir