Romen Diyojen kimdir? Alparslan Büyük Selçuklu Romen Diyojen kimdir? Diyojen tarihte var mı? Sarp Levendoğlu canlandırıyor! Sarp Levendoğlu kaç yaşında?

romen-diyojen-kimdir?-alparslan-buyuk-selcuklu-romen-diyojen-kimdir?-diyojen-tarihte-var-mi?-sarp-levendoglu-canlandiriyor!-sarp-levendoglu-kac-yasinda?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki Diyojen karakteri araştırılıyor. Yeni sezonda izleyicinin karşısına çıkan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri arasında fark edilen Diyojen’in tarihte var olup olmadığı araştırılıyor. İşte Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Sarp Levendoğlu hakkında bilgiler…

Alparslan Büyük Selçuklu Diyojen kimdir?

Romen Diyojen, 1068 ile 1071 arasında hüküm sürmüş bir Bizans imparatorudur. Kapadokya’lı bir aileye mesup olan Romen Diyojen, 1 Ocak 1068 tarihinde tahta çıkmıştır.

Erbasgan kimdir? Alparslan Büyük Selçuklu Erbasgan’ı kim oynuyor? Ferit Kaya kaç yaşında?

Sarp Levendoğlu kimdir?

Ali Sarp Levendoğlu, Türk oyuncu ve yönetmendir. Oyunculuğa altı yaşında başladı. Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okudu ve İstanbul Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu.

 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir