İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Saçlarınıza lazerle sağlıklı dokunuş

3

Saçınızı ekmeden çoğaltmak mümkün. Evet, doğru okudunuz. Teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle birlikte gelişen yöntemler sayesinde dökülen saçlar yerine konulabiliyor. Bu sayede aynada kendinize baktığınızda daha özgüvenli hissedebilirsiniz. İnsanlar ne olursa olsun öncelikle iyi görünmeyi tercih eder. Çünkü kendine iyi bakan, sağlıklı beslenen, spor yapan, kaliteli zaman geçirmek için elinden geleni yapan herkes artık kişisel görünümüne de fazlasıyla önem veriyor.

Güncel saç tedavi yöntemlerinden biri olan saç lazeri, incelmiş saçları kalınlaştırmak, saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç gelişimine yardımcı olmak amacıyla uygulanıyor. Rahat ve konforlu bir yöntem olan saç lazeri tedavisi, yıllar içerisinde güçsüzleşen saçları çoğaltırken, genç yaşta uygulanan tedaviler ile sağlığınızı koruyarak daha parlak, daha gür ve daha canlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Bu yöntem, özellikle bahar geçişlerinde sağlık problemi belirtileri gösteren saçlarınıza uygulayabileceğiniz güncel tedavi yöntemlerdendir.

SAÇLAR KALINLAŞIYOR

Saç lazeri tedavisinde cildin altına nüfuz eden lazer ışınları, aktif olmayan saç köklerini uyarıp kan dolaşımını hızlandırarak, yeni saç kökü gelişimini ve incelmiş saçların kalınlaşmasını sağlar. Aynı zamanda mevcut saçları güçlendirerek saç kaybına uğrayan alanlarda da saç çıkmasını tetikler.

ERKEKLERDE BAŞARI ORANI YÜZDE 90

Saç ektirmeden çoğaltma imkanı sunulan bu yöntemde başarı oranı da hastaları memnun ediyor. Saç lazeri tedavisinin başarı oranları erkeklerde yüzde 90, kadınlarda ise yüzde 80’in üzerine çıkıyor. Bu yöntemde kişi rahat bir ortamda tedavi ediliyor. İlk aşamada haftada 2 kez 20’şer dakika olmak üzere bir tedavi protokolü uygulanıyor. Eğer hasta “Ben yoğun çalışıyorum. O kadar sık gelemem” diyorsa haftada bir kez 40 dakika lazer tedavisi olarak aynı anda iki protokol şeklinde de uygulanabiliyor.

HÜCRELER YENİLENİYOR

Saç lazeri tedavisinden önce detaylı hekim konsültasyonu ve saç analizi yapılıyor. Saç lazeri tedavisinde saç derisine dermapen ile küçük kanallar açılır ve saç derisine büyüme faktörlü serum uygulanır. Saç derisine hızlı hareketli masajlar ile yedirilen serumun ardından, haftada 2 kez 20’şer dakika olmak üzere lazerli ışın tedavisi uygulanır. Lazer cihazıyla saç derisinin altındaki, işlevini yitirmiş olan kılcal damarlara atış yapılarak o bölgedeki kan dolaşımı hızlandırılır. Açılan kanallar sayesinde cilde derinlemesine nüfuz eden lazer ışınları, aktif olmayan saç köklerini uyarıp protein sentezi ve hücre yenilenmesini tetikler. Böylelikle saç derisi beslenir; saçlar daha gür, canlı ve sağlıklı çıkar. Saç lazeri tedavisiyle hem saç köklerinde hem de saçın kalitesinde gözle görülür bir artış sağlanır.

SAÇ EKİMİ SONRASINDA DA UYGULANMALI

Saç lazerinin kullanıldığı bir diğer alan ise saç ekimidir. Saç lazeri, daha başarılı saç ekimini de mümkün kılıyor. Saç ekiminden 10 gün sonra saç lazeri tedavisine başlanabiliyor. Ortalama 3 ay sonra devam edilirse saçların daha erken, canlı, gür ve güçlü çıkmasına yardımcı oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.