Magazin

Seda Sayan süper mini elbisesiyle göz doldurdu!

Yakın zamanda kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, estetik operasyonların yanı sıra verdiği kilolarla da gündemde… 59 yaşındaki Seda Sayan, son görüntüsüyle adeta yıllara meydan okuyor. 31 cm incelen Seda Sayan, pembe elbisesi ile kamera karşısına geçti. Sayan’ın son halini görenler, “Evlilik yaradı” dedi.

Seda Sayan, Sevgililer Günü’nde Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almış, 24 Nisan’da Beşiktaş’ta lüks bir otelde dünyaevine girmişti. Mayıs ayında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da yapılması planlanan nikâh töreni, Sayan’ın ekibinin vizede yaşadığı sıkıntı yüzünden İstanbul’da gerçekleşmişti.

Sessiz sedasız evlenen Seda Sayan ve Çağlar Ökten, balayı için Paris’e gitmiş aşk paylaşımlarıyla düşman çatlatmıştı. Seda Sayan, şimdilerde ise verdiği kilolarla gündemde… Son halini gören takipçileri Seda Sayan’ı yorum yağmuruna tuttu.

Sayan’ın takipçileri ‘Bir deri bir kemik kalmışsınız’, ‘İğne ipliğe dönmüşsün’, ‘Tığ gibi olmuşsun’ ‘Barbie bebek bacağı gibi olmuş’ gibi yorumlarda bulundu.

Seda Sayan daha önce Fransız askısı yöntemiyle 10 yıl gençleşmişti. ‘Deeplift’ tekniğiyle alt yanaklarını ve gıdısını gerdirdi.

59 yaşındaki şarkıcı buzla yağ kırma, sıkılaşma programıyla gençlik yıllarına geri döndü.

31 cm incelen Seda Sayan genç kızları kıskandırdı. Süper mini elbisesiyle adeta şov yaptı.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x