İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Selen Görgüzel sözlerine canlı yayında açıklık getirdi: Çok fakir bir sevgilim vardı!

4

Hamdi Alkan ile sekiz yıllık evliliğini geçtiğimiz mart ayında tek celsede sonlandıran Selen Görgüzel, geçtiğimiz hafta Akmerkez’de objektiflere yansımış, basın mensuplarıyla sohbeti sırasında çok konuşulacak açıklamalara imza atmıştı. 43 yaşındaki güzel, “Hayatınıza alacağınız erkekte nelere dikkat ediyorsunuz?” sorusu üzerine, “Beni gerçekten dünyanın tek kadını gibi hissettirecek, değer veren, iyi hissettiren, sosyal medya kullanmayan bir erkek istiyorum. Sosyal medyada artist artist pozlar veren erkekler, şov yapanlar midemi bulandırıyor. Hepsine gıcık oluyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“Hayranlarınızdan biriyle ilişki yaşar mısınız?” sorusu da yöneltilen ünlü isim, “Olabilir. Bana hitap etsin, beni mutlu etsin” derken; bir muhabirin “Asgari ücretle çalışan birisiyle sevgili olur muydunuz?” sorusuna üzerine ise şunları söylemişti:

Sen benim başımı yakacaksın. Benimle yaşayamaz. Komplekse girer. Erkeksi duyguları rencide olur. İyi bir yere götürmek isteyecektir ama yapamazsa gururu kırılır. Kendiliğinden bir şey yapmak ister, yapamaz üzülür. O yüzden davul bile dengi dengine. Ben amazon kadını olduğum için erkek benden her konuda güçlü olması lazım. Masaya yumruğunu koyan adam gibi adam biri olsun. Vıttırı vızzık adamlar istemiyorum hayatımda.

Tepkiler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapan şarkıcı, “Asgari ücretle hayatını idame ettirmeye çalışan tüm emekçi kardeşlerimden, büyüklerimden, dostlarım ve arkadaşlarımdan özür dilerim. Maalesef yanlış anlaşıldım. Açıklamam asla sizleri rencide etmek değil, aksine hayat şartlarının ne kadar zor olduğunun altını çizmek amaçlı yapılmış bir söylemdi” mesajını yazdı.

“Gönül bu, asgari ücretli değil; hiç işi olmayan insan bile gönlümü çalabilir” diyen. Selen Görgüzel, TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Günlerdir gündemden düşmeyen açıklamasıyla ilgili bu kez de canlı yayında dikkat çeken sözler sarfetti. Diyorlar ya ‘Erkek kadın eşit’ diye, değiliz abi. Biz erkek kadın eşdeğeriz. Hukuksal olarak eşdeğer haklarımız vardır ancak eşit değiliz; bir kere hormonel olarak faklıyız, yaradılış olarak farklıyız. Doğal olarak bir kadının da erkeğe vermek istediği şeyler vardır, erkeğin de vermek istediği şeyler vardır. ‘Bunları veremeyince üzülür’ dedim. Stratejik davranma güdüsü henüz bende gelişmedi. Soru soruyorlar, ben de cevap veriyorum.

Ben zorluk yaşamış bir kadınım. Bir eli yağda bir eli balda yaşantısı olan bir kadın değilim. Zorluk da, yokluk da, varlık da gördüm. Ne demek olduğunu biliyorum. Mesela çok fakir bir çocuğa aşıktım. Güzel bir ilişkin vardı. Adamın parası yok diye beni bıraktı. Bazı açıklamalarımı tecrübeyle doğru orantılı olarak yapıyorum. Beni istediği gibi yerlere götüremiyor diye komplekslendi ve bu yüzden ayrıldık. Gitti sonra zengin bir kızla evlendi, pislik!

Hayatın zorluklarını bilen bir insanım. Zorluk yaşayan insanların hepsine saygı duyuyorum. Yanlış anlaşıldım için özür diledim zaten. Yoksa yalan yanlış bir şey söylemedim. Gerçekten amacım bu değildi. Her tepkiye de bu kadar gönül koyacak durumda değilim. Özür dileme ihtiyacı hissettim.

Kimseyi mutsuz etmek istemiyorum, mutsuz da olmak istemiyorum. Öyle bir kriterim yok. Kimseyi üzmemek adına bunları söyledim. Cemiyet hayatından geliri üst, üst, üst seviyedeki birçok dostum, arkadaşım var. Ben de onlarla hayat paylaşamıyorum. Onlar gibi özel uçaklarla sürekli bir yerlere gidip gelemem. Onlar gibi lüksüm yok benim de. Ne yapayım şimdi kendimi mi küçükseyeyim? benim gelirim bu. Tanışırım, sohbet ederim ama ayak uyduramam. Sürekli ayakkabılara, çantalara 50-100 bin TL’ler veremem.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.