Magazin

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisinden sürpriz karar!

Birliktelikleri kadar ayrılıkları da olay olan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisi geçtiğimiz sene evliliklerini anlaşmalı olarak sona erdirmişti.Boşanmanın ardından Selin Ciğerci’nin ismi birkaç kişiyle anıldı. Fakat Selin Ciğerci ortada bir aşk olmadığını sadece yeni insanlar tanımayı sevdiğini belirtti.

Yaşanan bu süreç zarfında Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisi 2022 senesinin Ocak ayında tekrar barışma kararı aldı. Barışma kararı aldıktan sonra posta.com.tr’ye konuşan Selin Ciğerci şu ifadeleri kullanmıştı, “İlişkimizde benim de büyük çıkışlarım oldu. İnşallah bir daha böyle bir olay yaşamayız.

Şu an için evlilik düşünmüyoruz, sevgili olarak devam ediyoruz. Onu affetmemin nedeni bana yaptığı mantıklı açıklamalar oldu. Ardından da sevgili olmaya karar verdik.Gökhan ile yeni bir sayfa açtık bize böyle daha heyecanlı geliyor. Şu an için evleri birleştirmeyi düşünmüyoruz. Kafamızdaki soru işaretlerinin geçmesi gerekiyor”

Boşandıktan sonra tekrar barışan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, beş aydır mutlu bir birliktelik yaşıyorlardı. Aralarındaki sorunları çözen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra şimdi ise yeni bir karar aldı.

Tekrar evlenecekleri söyleyen Selin Ciğerci, posta.com.tr’ye şu açıklamaları yaptı, “Gökhan ile sevgililik döneminde tekrar denedik ve ikinci bir evlilik kararı aldı.

Sevgilik sürecin karşılaştığımız sorunları aştık. Bu ilişkiyi tekrar resmiyete dökmeye karar verdik” Selin Ciğerci, sade bir törenle aile arasında nikahlanacaklarını belirtti.

Selin Ciğerci sözlerine şu şekilde devam etti, “Büyük bir organizasyon istemedik. Yarın aile arasında nikahlanacağız. Nikah şahitlerimiz ise yakın dostlarımız olacak”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu