Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz aşk mı yaşıyor? İlk açıklama geldi

Anasayfa Magazin Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz aşk mı yaşıyor? İlk açıklama geldi Dijital bir platformda başrol paylaşanSerenay Sarıkayave Burak Deniz’in aşk yaşadığı iddia edildi. Çıkan iddiaların ardından Serenay Sarıkaya sosyal medya sayfasından bir açıklama yaparak aşk iddialarına son noktayı koydu. Didem Soydan ile ilişkisini geçtiğimiz günlerde noktalayan Burak Deniz, cephesinde yaşanan gelişme magazin gündemine bomba gibi…

serenay-sarikaya-ve-burak-deniz-ask-mi-yasiyor?-ilk-aciklama-geldi

Dijital bir platformda başrol paylaşanSerenay Sarıkayave Burak Deniz’in aşk yaşadığı iddia edildi. Çıkan iddiaların ardından Serenay Sarıkaya sosyal medya sayfasından bir açıklama yaparak aşk iddialarına son noktayı koydu.

Didem Soydan ile ilişkisini geçtiğimiz günlerde noktalayan Burak Deniz, cephesinde yaşanan gelişme magazin gündemine bomba gibi düştü.

Burak Deniz ile aynı projede rol alan Serenay Sarıkaya’nın aşk yaşadığı iddia edildi.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in şimdilerde gizli gizli görüştükleri ve aşklarından emin olduktan sonra basının karşısına çıkacakları öne sürüldü.

Çıkan bu aşk iddialarının ardındanSerenay Sarıkaya cephesinden jet hızıyla bir açıklama geldi.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Devamı Aşağıda Devamı

Sosyal medya sayfasından bir gönderi paylaşan Serenay Sarıkaya şu ifadelere yer verdi, “Yılın son yanlış haberi… Sakinnn”

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir