Seversin dizisi Selin kimdir? Hazal Benli hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’de yayınlanan Seversin dizisinde Selin karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Hazal Benli, Seversin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Hazal Benli kimdir? 17.08.2022 18:19 Son Güncelleme: 17.08.2022 18:21 Haber devam ediyor Haberin devamı Haber devam ediyor Haberin devamı Hazal Benli, Seversin dizisinin oyuncu kadrosunda Selin karakterini canlandırıyor. Sevilen…

seversin-dizisi-selin-kimdir?-hazal-benli-hangi-dizilerde-oynadi?

KANAL D’de yayınlanan Seversin dizisinde Selin karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Hazal Benli, Seversin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Hazal Benli kimdir?

17.08.2022 18:19 Son Güncelleme:

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Hazal Benli, Seversin dizisinin oyuncu kadrosunda Selin karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Hazal Benli hangi dizilerde oynadı?

Hazal Benli kimdir?

Hazal Benli, 10 Haziran 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini Deniz Yıldızı dizisi ile yaşayan Hazal Benli daha sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Zeyno karakterini canlandırmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir