Magazin

Şevval Sam: Prenses benden daha ünlü olduğu için sürekli yakalanıyorum

Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam (48), geçtiğimiz haftalarda  Metin Tekin ile evliliğinden dünyaya gelen Tarık Emir Tekin ve sevgilisi Sofia ile objektiflere takılmıştı. Vatani görevini yapacağı Maltepe’deki birliğine teslim olmadan önceki gece Tekin, sevgilisi Sofia ve annesi ile yemek yemişti.

“BİRAZ DUYGUSALLAŞTIM”

Oğlunu yolcu ettikten sonra basın mensuplarını kırmayarak sorularına yanıt veren Sam, “Şimdi yolcu ettim oğlumu. Pazartesi teslim olacak. O da, ben de çok heyecanlıyız. Biraz da duygusallaştım haliyle” diyerek muhabirlere teşekkür etmişti.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Uzun süredir dizi setini ve sahneleri birlikte idare eden Şevval Sam geçtiğimiz gün 30 Mayıs’ta Zorlu PSM’de vereceği konserin provaları için Cihangir’de stüdyoya girdi. Provalar arasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sam, “Heyecan dorukta. Şimdiye kadar yüzlerce konser verdim ama bu sefer çok heyecanlıyım. Bu yüzden özel bir hazırlık yapıyoruz. Neşeli bir konser hazırlıyoruz. İzleyenlerin çok eğleneceğini düşünüyorum, çünkü biz sahnede çok eğleniyoruz” dedi. 

“ADRES VERMİYORUM”

“Konser aralarında karavanınızla bir iki günlük kaçamaklar yapacak mısınız?” sorusuna Sam, “Bir iki günlük kaçamaklar yapmazsak, makineyi biraz yorabiliriz. Prenses(karavanı) benden daha ünlü olduğu için sürekli yakalanıyorum o yüzden şimdi adres vermiyorum” dedi.

Arkadaşından satın aldığı karavanın yenilenme süreciyle bizzat kendisi ilgilenen Şevval Sam, geçtiğimiz yaz karavanıyla Marmaris’e gitmişti. Güneş ve denizin tadını çıkaran ünlü isim, keyifli anlarını sosyal medyadan “Prenses’i tatile götüreyim’ dedim. O da hak etti artık…” notuyla paylaşmıştı.

“İÇ TASARIMI BANA AİT” 

Sam, daha önce de “Karavanın iç tasarımı tamamen bana ait. Yıllardır evimde kullandığım koltuklarımın kılıflarını burada kullandım. Karavanın içi tamamen ahşap yapıldı. Bana bu 2021’in ilk hediyesi oldu” şeklinde konuşmuştu.

“YORUCU BİR SEZON GEÇİRDİM”

Hem dizi seti hem de konserlerde yoğun bir tempoda çalıştığı kendisine hatırlatılan Sam, “Çok yorucu bir sezon geçirdim. Dizi setinden çıkıp uçakla Kıbrıs’a gidip, konser verip sonrasında da gece 3 uçağıyla İstanbul’a döndüğüm oldu. Dört saat uyuyup sabah 7’de yine sette oldum.

“SONRADAN KARADENİZLİ OLDUM”

Trabzonspor için bir şampiyonluk şarkısı hazırlayan Sam, “Karadeniz halkı sizi çok seviyor. Neler söyleyeceksiniz?” sorusunu, “Sonradan olunur mu bilmiyorum ama galiba ben sonradan Karadenizli oldum. Karadenizliler’in bana olan sevgisi hiç kaybolmadı. Şampiyonluk şarkısını da Trabzonspor’a bir hediye olarak yaptım yeni albüme de koyacağım” dedi.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x