Şeyma Subaşı'ndan dikkat çeken Mohammed Alsaloussi paylaşımı!

seyma-subasi'ndan-dikkat-ceken-mohammed-alsaloussi-paylasimi!

Geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı alan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile iş insanı Mohammed Alsaloussi, ilişkilerine bir şans daha vermişti. Ünlü isim, son olarak Mısırlı sevgilisi Meedo ile çekilen bir karesini yayınlayarak gündem oldu. Takipçileri, Subaşı’na adeta yorum yağdırdı.

32 yaşındaki sosyal medya fenomeni, barışma sonrası Alsaloussi ile ilk paylaşımını geçtiğimiz haftalarda yaptı. Muğla’da çekilen karelerini peş peşe yayınlayan Subaşı, Meedo ile çekilen fotoğrafını da beyaz kalp emojisiyle takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü ismin gönderisi, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alarak sosyal medyanın gündemine oturdu.

Takipçileri, Subaşı’na; “Bence bu barışmanın sonu bu sefer kesin evlilik”, “Sen onsuz, o sensiz bu hayat düşünülemez… Çok mutlu olun” ve “Bu adam bu kızı cidden seviyor inandım” gibi yorumlar yazdı. Şeyma Subaşı, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün bir dargın bir barışık aşk yaşadığı sevgilisiyle yeni bir pozunu daha 3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştı. Bir örnek pantolon giydikleri görülen çiftin fotoğrafı, kısa sürede takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir