Magazin

Sezon finaline iki bölüm kalan 'Yargı'dan yeni tanıtım

Pazar akşamlarına damga vuran, sezonun en iddialı dizilerinden Yargı’nın izleyici ile buluşan 33’üncü bölüm tanıtımına, Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ile Ceylin’in (Pınar Deniz) duygusal dakikaları damga vuruyor. Ceylin ve Ilgaz, boşanma sonrası yeni evdedir. Ilgaz’ın da, Ceylin’in de yüreği buruktur. Güzel anılar biriktireceklerini düşündükleri evde iki yabancı gibidirler. 

Ceylin ile beraber yaşamayı planladıkları evin yeni halini ilk kez gören Ilgaz’ın, Mazhar Alanson’un ‘Benim Hala Umudur Var’ şarkısı eşliğinde, “Çok güzel olmuş, çok sıcak. Söylediğin gibi yapmışsın. Tam bir yuva olmuş” sözleri dikkat çekiyor. Bu konuşma sonrası Ceylin’in göleri doluyor

Tutuklanan ve bir ortağı olduğu ortaya çıkan Yeşim, Ceylin için tehdit olmaya devam ediyor. Ceylin’e iki gün müddet tanıyan aksi takdirde bir kişinin daha öleceğini söyleyen Yeşim, gerilimi yükseltiyor. Ceylin, Ilgaz ve Derya (Şükran Ovalı); Yeşim’in herkesten sakladığı ortağının peşine düşüyor. Bu sırada Savcı Derya “Büyük manyağa çattık” derken, Ceylin’den “Ne yapacağız şimdi?” sorusu geliyor.

Çınar, (Arda Anarat), kendisini hapishanede ziyaret eden Metin’e (Hüseyin Avni Danyal), “Senden son bir şey isteyeceğim tamam mı” diyor. Bu istek merak konusu oluyor. Sezon finaline son iki bölümün kaldığı Yargı’da Cüneyt (Hakan Dinçkol), Ceylin’e “Bilmen gereken bir şey daha var” açıklamasını yapıyor. Büyük şaşkınlık yaşayan Ceylin’i derinden sarsacak itirafının ne olduğu sevilen dizinin pazar akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak.

Temponun bir saniye bile düşmediği, Ay Yapım imzalı Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Nergis Öztürk, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu, sürükleyici hikayesiyle çok konuşulan Yargı dizisi, yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x