Sigortalar attı! Ücretini kendisi ödesin…

sigortalar-atti!-ucretini-kendisi-odesin…

İddiaya göre Hamdi Alkan, ayrıldıktan sonra da Selen Görgüzel ve onun ilk evliliğinden olan kızı İlknaz Bektaş’ın özel sigortalarının ücretini ödeyeceğine dair söz vermişti. Ancak boşanmanın hemen ardından anne-kızın Sigorta poliçeleri iptal edildi.

Poliçenin yenilenmesine2 ay varken sigortalarının iptal edildiğini fark eden Selen Görgüzel hemen yetkili şirketi aradı. Ancak eski eşinin şirket çalışanlarına şöyle dediğini öğrendi: “Selen sorarsa ‘Hamdi Bey’e ulaşamadık, kredi kartından da tahsil edemedik’ dersiniz. Sigortasını kendi ödesin.”

Geçtiğimiz haftalarda Magazin D Pazar’a konuşan Selen Görgüzel, “Hamdi Bey sizi sosyal medyadan engellemiş, neden olabilir?” sorusuna “Bence Hamdi hala bana aşık” demişti.

‘HEP DOST KALACAĞIZ’ DEMİŞTİ

Boşanmanın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Selen Görgüzel, eski eşine teşekkür ederek şunları söylemişti:

“9 yıl beraber ağlayıp, beraber güldük… Aynı havayı soluduk, çok sevdik, sevildik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik… Bugün karı-koca ilişkimiz bitse de biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız. Mutluluk daima seninle olsun.”

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir