Son dakika: 2021 MasterChef Dilara elendi mi? MasterChef Türkiye Dilara kimdir? Dilara Başaran sevgilisi kaç yaşında? MasterChef Dilara instagram adresi!

21.08.2022 23:37 Son Güncelleme: 21.08.2022 23:40 Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jürisinde bulunduğu MasterChef Türkiye yarışmasında Dilara Başaran’ın hayatı merak ediliyor. Yarışmada tek kadın yarışmacı olarak adını son dörde yazdırmak isteyen Dilara kaç yaşında? MasterChef Dilara kimdir? Dilara Başaran, 1997’de dünyaya geldi. Liseyi Turizm Anadolu Lisesi’nde okuyan yarışmacı, ardından Turizm Otel İşletmeciliği bitirdi….

son-dakika:-2021-masterchef-dilara-elendi-mi?-masterchef-turkiye-dilara-kimdir?-dilara-basaran-sevgilisi-kac-yasinda?-masterchef-dilara-instagram-adresi!

21.08.2022 23:37 Son Güncelleme:

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jürisinde bulunduğu MasterChef Türkiye yarışmasında Dilara Başaran’ın hayatı merak ediliyor. Yarışmada tek kadın yarışmacı olarak adını son dörde yazdırmak isteyen Dilara kaç yaşında?

MasterChef Dilara kimdir?

Dilara Başaran, 1997’de dünyaya geldi. Liseyi Turizm Anadolu Lisesi’nde okuyan yarışmacı, ardından Turizm Otel İşletmeciliği bitirdi.

24 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılan Başaran, 15 yaşında sektöre stajyer olarak adımını attı. İstanbul’un en iyi otellerinden birinde bu mesleğe başladığını ve 7-8 yıldır da bu şekilde devam ettiğini belirtiyor. Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinde, yurtdışında bilinen otel ve restoranlarında aşçı olarak çalıştığını aktaran MasterChef Dilara, emlak sektöründe olan ailesine de zaman zaman yardım ediyor.

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

2 yılını Kuveyt’te geçiren Dilara Başaran, iyi seviyede İngilizce biliyor. Dilara ayrıca başlangıç seviyesinde de Arapça konuşabilmektedir.

MasterChef Dilara Başaran’ın instagram adresi @dilarabasarann olarak biliniyor. Dilara’nın 83 binden fazla takipçisi bulunuyor.

MASTERCHEF DÖRDÜNCÜ CEKET KİMİN OLDU?

MasterChef Türkiye’ye Dilara Başaran veda etti. Dilara veda ederken şu sözleri söyledi: Bu hafta aslında hafta başladığından beri kafamı toparlayamıyordum. Korkum benim düşmanım oldu. Hayatım boyunca hep bununla savaştım. Ağlamayacağım söz verdim ama ağlıyorum.

Ben hayatta hep insanlardan şunu duydum: Sen bu mesleği yapma. Sen kadınsın başka bir iş yap. Ailem bile bu mesleği yapmamı istemiyorlardı.

Hayatta hiçbir zaman pes etmedim. Son damlasına kadar savaştım. Olmadı. Bazen bazı şeyler ellerimizde değildir.

Ben sadece buradan kız çocuklarına ve kadınlara tek bir şey söylemek istiyorum: Size yapamazsın diyenler olacak, senden olmaz, sen başaramazsın diyenler olacak. Ama siz durmayın olur mu? Sadece çalışın. Bir gün ben çok iyi bir iş kadını olacağım ve o kız çocuklarının yanında olacağım.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir