Son dakika: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek gerçek adı! Rojbin Erden hangi dizilerde oynadı?

SHOW TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Melek karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Rojbin Erden, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Rojbin Erden kimdir? 18.08.2022 19:54 Son Güncelleme: 18.08.2022 20:00 Haber devam ediyor Haberin devamı Haber devam ediyor Haberin devamı Rojbin Erden, Gelsin Hayat…

son-dakika:-gelsin-hayat-bildigi-gibi-melek-kimdir?-gelsin-hayat-bildigi-gibi-melek-gercek-adi!-rojbin-erden-hangi-dizilerde-oynadi?

SHOW TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Melek karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Rojbin Erden, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Rojbin Erden kimdir?

18.08.2022 19:54 Son Güncelleme:

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Rojbin Erden, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Melek karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Rojbin Erden hangi dizilerde oynadı? 

Rojbin Erden kimdir?

Model, dizi oyuncusu. 1996, İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü mezunudur. Modellik ile de ilgilenen Rojbin Erden ilk oyunculuk deneyimi olarak 2022 yılında rol aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Melek karakterini canlandırdı.

 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir