Son dakika: Kalp Yarası Leman kimdir? Leman'ı Burçin Abdullah canlandırıyor! Burçin Abdullah kaç yaşında, nereli?

Burçin Abdullah, Kalp Yarası dizisinin oyuncuları arasına dahil oldu. Yeni bölümlerde dikkat çeken bir karakter olacak olan Leman’a hayat veren Burçin Abdullah hakkında bilgiler haberimizde… Kalp Yarası Leman kimdir? Azade’nin proje evliliklerinden ikincisi. Antakyalı toprak zengini bir ailenin kızı. Azade’nin kolayca yönetebileceği bir gelin. Hırslı, entrikayı seven biri. Leman 18’inde liseyi daha yeni bitirmişken Sinan’la…

son-dakika:-kalp-yarasi-leman-kimdir?-leman'i-burcin-abdullah-canlandiriyor!-burcin-abdullah-kac-yasinda,-nereli?

Burçin Abdullah, Kalp Yarası dizisinin oyuncuları arasına dahil oldu. Yeni bölümlerde dikkat çeken bir karakter olacak olan Leman’a hayat veren Burçin Abdullah hakkında bilgiler haberimizde…

Kalp Yarası Leman kimdir?

Azade’nin proje evliliklerinden ikincisi. Antakyalı toprak zengini bir ailenin kızı. Azade’nin kolayca yönetebileceği bir gelin. Hırslı, entrikayı seven biri. Leman 18’inde liseyi daha yeni bitirmişken Sinan’la evlenmiş, bir kız çocukları olmuş.

 

Burçin Abdullah kimdir?

Burçin Abdullah, 22 Temmuz 1987 tarihinde Bursa’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. Kamera karşısına ilk kez Acı Günler isimli dizi ile geçen Burçin Abdullah, 1998 yılında yayınlanan Üvey Baba adlı dizide canlandırdığı Lamia karakterle ünlendi.

Umudun Kıyısında, Zengin Kız Fakir Oğlan, Ankara Yazı Veda Mektubu, Bana Baba Dedi, Herşey Yolunda Merkez, Kötü Yol, Dila Hanım, Bir Zamanlar Osmanlı, Fatmagül’ün Suçu Ne? gibi dizi ve filmlerde rol alan Burçin Abdullah TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Helena’yı canlandırmıştı. 

Burçin Abdullah 1.65 metre boyunda 53 kilo ve Yengeç burcudur.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir