Son dakika: Kalp Yarası Yaman kimdir? Yaman'ı Toprak Can Adıgüzel canlandırıyor! Toprak Can Adıgüzel kaç yaşında, nereli?

Toprak Can Adıgüzel, Kalp Yarası dizisinin oyuncuları arasında yer alıyor. Hayat verdiği Yaman karakteriyle dizinin yeni bölümlerinde ilgi odağı olan Toprak Can Adıgüzel’in yaşamı da araştırılıyor. İşte Toprak Can Adıgüzel ile ilgili bilgiler… Kalp Yarası Yaman kimdir? Hırslı, inatçı, tuttuğunu koparan, karanlık tarafları olan, yakışıklı bir delikanlı. Çiftliğin seyisi Veysel’le eşi Hatice’nin oğlu. Hiçbir zaman…

son-dakika:-kalp-yarasi-yaman-kimdir?-yaman'i-toprak-can-adiguzel-canlandiriyor!-toprak-can-adiguzel-kac-yasinda,-nereli?

Toprak Can Adıgüzel, Kalp Yarası dizisinin oyuncuları arasında yer alıyor. Hayat verdiği Yaman karakteriyle dizinin yeni bölümlerinde ilgi odağı olan Toprak Can Adıgüzel’in yaşamı da araştırılıyor. İşte Toprak Can Adıgüzel ile ilgili bilgiler…

Kalp Yarası Yaman kimdir?

Hırslı, inatçı, tuttuğunu koparan, karanlık tarafları olan, yakışıklı bir delikanlı. Çiftliğin seyisi Veysel’le eşi Hatice’nin oğlu. Hiçbir zaman Ferit ve Hande’den ayrı tutulmamış, onlarla aynı okullara gitmiş, aynı kıyafetleri giymiş, aynı şeyleri yemiş içmiş, parasızlık çekmemiş ama yoksunluk çekmiş. Bu yoksunluk bir ailenin yoksunluğu. Sinan da Ferit de ona hep evin bir diğer oğlu gibi yaklaşmış, Azade dışında herkes Yaman’ı benimsemiş. Yaman Adnan’ın desteği ile fabrika’ nın her kademesinde çalışmış ama hiçbir şey ona yetmemiş.

 

Toprak Can Adıgüzel kimdir?

26 Ocak 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Toprak Can Adıgüzel öğrencilik hayatı boyunca çeşitli tiyatro oyunları ile sahne almaya ve müzikle ilgilenmeye başlamış. 2012 yılında İstanbul’a taşınan Adıgüzel, yüksek öğretim eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamış.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir