Son dakika: O Kız dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte O Kız oyuncu kadrosu

17.08.2022 18:34 Son Güncelleme: 17.08.2022 18:34 Yapımı Content House üstlendiği, yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu, senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı “O Kız” dizisi yakında KANAL D izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama O Kız dizisinin oyuncuları kim? O Kız  Oyuncu Kadrosu O Kız dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. O Kız oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde. O Kız…

son-dakika:-o-kiz-dizisi-oyunculari-ve-karakterleri-aciklandi!-iste-o-kiz-oyuncu-kadrosu

17.08.2022 18:34 Son Güncelleme:

Yapımı Content House üstlendiği, yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu, senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı “O Kız” dizisi yakında KANAL D izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama O Kız dizisinin oyuncuları kim?

O Kız  Oyuncu Kadrosu

O Kız dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. O Kız oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

O Kız Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

O Kız dizisinin oyuncuları arasında; Dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) yer alıyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir