Son dakika: O Kız Zeynep kimdir? Dilin Döğer hangi dizilerde oynadı? O Kız Zeynep merak uyandırdı!

KANAL D’de yayınlanan O Kız dizisinde Zeynep karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Dilin Döğer, O Kız dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Dilin Döğer kimdir? 17.08.2022 18:34 Son Güncelleme: 17.08.2022 18:36 Haber devam ediyor Haberin devamı Haber devam ediyor Haberin devamı Dilin Döğer, O Kız dizisinin oyuncu kadrosunda Zeynep…

son-dakika:-o-kiz-zeynep-kimdir?-dilin-doger-hangi-dizilerde-oynadi?-o-kiz-zeynep-merak-uyandirdi!

KANAL D’de yayınlanan O Kız dizisinde Zeynep karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Dilin Döğer, O Kız dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Dilin Döğer kimdir?

17.08.2022 18:34 Son Güncelleme:

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Dilin Döğer, O Kız dizisinin oyuncu kadrosunda Zeynep karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Dilin Döğer hangi dizilerde oynadı?  

Dilin Döğer kimdir?

 22 Şubat 1995 tarihinde Diyarbakır’da doğan dizi ve sinema oyuncusu Dilin Döğer, Balık burcudur. Memur bir ailenin kızı olan Döğer’in çocukluğu Diyarbakır ve Mersin’de geçmiştir. Sanatla çocuk yaşta tanışmış, Tan Sağtürk’ün bale okulunda eğitim almış ve Anadolu Ateşi ile sahneye çıkmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir