SON DAKİKA: Şu anda hangi türden hayatta olanların sayısı daha azdır? Mavi balina, beyaz gergedan, kutup ayısı, dev panda! Kim Milyoner Olmak İster soruları!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında soyu tükenmekte olan hayvanlar ile ilgili bir soru yayınlandı. Peki ama Şu anda hangi türden hayatta olanların sayısı daha azdır? 17.08.2022 22:36 Son Güncelleme: 17.08.2022 22:37 Haber devam ediyor Haberin devamı Haber devam ediyor Haberin devamı Şu anda hangi türden hayatta olanların sayısı daha azdır? A)Kutup AyısıB)Mavi BalinaC)Dev PandaD)Beyaz Gergedan…

son-dakika:-su-anda-hangi-turden-hayatta-olanlarin-sayisi-daha-azdir?-mavi-balina,-beyaz-gergedan,-kutup-ayisi,-dev-panda!-kim-milyoner-olmak-ister-sorulari!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında soyu tükenmekte olan hayvanlar ile ilgili bir soru yayınlandı. Peki ama Şu anda hangi türden hayatta olanların sayısı daha azdır?

17.08.2022 22:36 Son Güncelleme:

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Şu anda hangi türden hayatta olanların sayısı daha azdır?

A)Kutup Ayısı

B)Mavi Balina

C)Dev Panda

D)Beyaz Gergedan

Cevap Dev Panda

Dev panda veya sadece panda, ayıgiller familyasından, beyaz postu üzerinde bölge bölge siyah büyük benekleri olan, iri, nesli tehlikede olan bir ayı türü. Küçük pandadan ayrıt edebilinmesi için büyük panda veya sadece bambu ile beslendiğine dikkati çekmek için bambu ayısı da denilir. 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir