Survivor 2022 yarışmasında Hikmet’in sakatlığı korkuttu! Doktor izin vermedi

• 17 Ocak 2022 – 00:08 • Son Güncelleme: 17 Ocak 2022 – 00:33 Survivor 2022 All Star tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar ekrana gelen son bölümde dokunulmazlık yarışmasında mücadele ettiler. Kaybeden takım sürgün kampına bir isim daha gönderdi. Öte yandan yarışmacılar yeni bölümde yine dokunulmazlık için yarışacak. Ekrana gelen fragmanda ise Hikmet’in sakatlandığı görüldü….

survivor-2022-yarismasinda-hikmet’in-sakatligi-korkuttu!-doktor-izin-vermedi

• 17 Ocak 2022 – 00:08 • Son Güncelleme:

Survivor 2022 All Star tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar ekrana gelen son bölümde dokunulmazlık yarışmasında mücadele ettiler. Kaybeden takım sürgün kampına bir isim daha gönderdi. Öte yandan yarışmacılar yeni bölümde yine dokunulmazlık için yarışacak. Ekrana gelen fragmanda ise Hikmet’in sakatlandığı görüldü.

• 17 Ocak 2022 – 00:08 • Son Güncelleme:

1

Survivor’ın ekrana gelen son bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımından Sercan ise sürgün kampına gönderildi. Sercan All Star’da ikinci eleme adayı oldu. Sürgün kampına giden ilk isim Birsen olmuştu.

2

YENİ BÖLÜMDE SAKATLIK

Öte yandan Survivor’ın yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yarışmacılar yeni bölümde su parkurunda mücadele ediyor.

3

Gönüllüler takımında yer alan Hikmet talihsiz bir sakatlık yaşıyor. “Hayır ben oynayacağım, beni götürmeyin.” diyerek oyuna girmek istediğini dile getiren Hikmet’e doktoru izin vermiyor.

4

Doktorun ‘dikiş atılacak’ demesine rağmen oyunda olmak istediğini dile getiren Hikmet yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası şoke oluyor.

5

Sercan’ın uyku sırasında gördüğü kabusta yeni bölümün dikkat çeken anlarından biri oluyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir