Survivor All Star'da sürgün adasına giden Birsen'in korku dolu anları

Survivor All-Star cumartesi akşamı yayın hayatına başladı. Geçmiş yarışmalardan iddialı isimlerin bulunduğu bu sezonda yepyeni bir uygulamaya geçildi. “SÜRGÜN KAMPINI BAŞLATIYORUM” Sürgün kampı adı verilen uygulamanın tüm detaylarını ise Acun Ilıcalı, konseyde şu sözlerle anlattı: “Sürgün kampını başlatıyorum. Bu akşam buradan biri ayrılacak ve tek başına kalacak. Bu akşam bir yarışmacıyı Sürgün Kampı’na yollayacaksınız. İkinci,…

survivor-all-star'da-surgun-adasina-giden-birsen'in-korku-dolu-anlari

Survivor All-Star cumartesi akşamı yayın hayatına başladı. Geçmiş yarışmalardan iddialı isimlerin bulunduğu bu sezonda yepyeni bir uygulamaya geçildi.

“SÜRGÜN KAMPINI BAŞLATIYORUM”

Sürgün kampı adı verilen uygulamanın tüm detaylarını ise Acun Ilıcalı, konseyde şu sözlerle anlattı: “Sürgün kampını başlatıyorum. Bu akşam buradan biri ayrılacak ve tek başına kalacak. Bu akşam bir yarışmacıyı Sürgün Kampı’na yollayacaksınız. İkinci, üçüncü ve dördüncü yarışmacılar da gittikten sonra dört yarışmacıdan biri Survivor’a veda edecek.”

Ödül ve erzaklardan da yararlanılamayacağını belirten Ilıcalı, açıklamasının devamında şunları söyledi; “Diğer kalanlar o adada günleri boş bir şekilde geçirdikten sonra geri dönecekler. Hiçbir şekilde oyunlara giremeyecekler. Yarışmacılar hiçbir şekilde diğerleriyle iletişim kuramayacak. Dört yarışmacı beraber kalacak. Ödülden de faydalanmayacaklar, günlük erzaklarını tüketebilecek. Tamamen ayrı bir yerde bir kamp olacak ve iletişim kurmak yok.”

“ALLAH YARDIMCISI OLSUN”

Orayı gidenin Allah yardımcısı olsun diyerek dua eden Ilıcalı, “Dört gün orayı çıkaramayacak 10 yarışmacı sayabilirim.” diyen Ilıcalı, “Orada saatlerin zor geçtiğini biliyorum. Onun dışında ilk giden 24 saat boyunca tek kalacak. İkinci giren iki kişiyle yaşayacak. Oraya gidenin Allah yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Yarışmacılar, yeni kuralı sevmediklerini ve bu uygulamanın bütün planları bozduğunu dile getirdi. Uygulamayı, “Zindan adası” sözleriyle tanımlayan Evrim Keklik, ”Yanlış anlamayın Acun Bey ama bu hiç hoşuma gitmedi. Hepimizi çok zor günler bekliyor” dedi.

İLK SÜRGÜN ÜNLÜLER TAKIMINDAN BİRSEN

Survivor All Star’da ilk sürgün de gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından Birsen, eleme adayı olarak sürgün kampına gönderildi.

BİRSEN’İN KORKU DOLU ANLARI

Survivor All Star’dan yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda sürgün adasında tek başına dört gün geçirecek olan Birsen’in korkusu dikkat çekti.

Sürgün kampı yarışmacılar arasında da gerginliğe sebep oldu. Fragmanda Gönüllüler takımından Yağmur’un, “Çok yanlış bir seçim bence. Kadına yazık ettiler” dediği görülüyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir