Survivor Barış içini döktü! Nagihan için şok sözler!

Ünlüler takımı yarışmacısı ise “Üç hafta yürüyemeyecek olmak hoş bir durum değil. Ben buraya kazanmayı da, kaybetmeyi de göze alarak geldim. Göze almadığım tek şey pes etmek. Sakatlık yüzünden elenmek istemiyorum. Daha önce basketbol oynadığım için hızlı süreçte toparlayabileceğime inanıyorum. Belki parkurlara bir süre tutunamayabilirim ama Survivor All Star’a tutunmak istiyorum. Hepinizden üç hafta istiyorum….

survivor-baris-icini-doktu!-nagihan-icin-sok-sozler!

Ünlüler takımı yarışmacısı ise “Üç hafta yürüyemeyecek olmak hoş bir durum değil. Ben buraya kazanmayı da, kaybetmeyi de göze alarak geldim. Göze almadığım tek şey pes etmek. Sakatlık yüzünden elenmek istemiyorum. Daha önce basketbol oynadığım için hızlı süreçte toparlayabileceğime inanıyorum. Belki parkurlara bir süre tutunamayabilirim ama Survivor All Star’a tutunmak istiyorum. Hepinizden üç hafta istiyorum. Birleşme ile birlikte bu motivasyonla süreci daha hızlı ve sağlıklı geçirebilirim. Bu durumdan kaynaklı hikayemin bitmesini istemiyorum. Bence asıl hikaye şimdi başlıyor. Önce sizden ve diğer yarışmacılardan iki ya da üç hafta beni beklemenizi istiyorum” açıklamasını yapmıştı

Parkurlarda mücadele edemeyen Survivor Barış, yarışmadaki son röportajında, başarılı performansının yanı sıra tartışmalarıyla da adından söz ettiren takım arkadaşı Nagihan Karadere’yi hedef aldı. Oyuncu, “Uzun süre takımda yoktum. Son olarak Nagihan’la olan ufak diyaloğumuzu hatırlıyorum. Bana ‘Hiçbir şey yapmıyorsun. Boş boş geziyorsun’ dedi. Nagihan her yerde kendini göstermeye çalışıyor. Tartışacak birilerini arıyor, bir hikaye yaratmaya çalışıyor. Buna yüzde yüz eminim. Bora’nın elendiği konseyde ‘Strateji yapılacak’ denmişti. Elimde değneklerle o stratejiye yetişememiştim, ne konuştuklarını bilmiyordum. Öğrenmek istediğimde ‘Senin gelmene gerek yok. Biz bir karar alacağız, sana haber veririm’ demişti. O gün o plan yattı. Takım için strateji yapmaya çalışan kadın daha önce takımdan erzağını ayırıp, yere yemek atmıştı” dedi.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir