İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Survivor Dora bakın şimdi ne yapıyor? Uğurtan Dora’dan samimi açıklamalar…

4

Milliyet.com.tr

Uğurtan Dora’nın adını geniş kitlelere duyurduğu Survivor yarışmasından sonra hayatı nasıl değişti? Survivor’daki hareketlerinden hiç pişmanlık duydu mu? Günlük yaşantısında da aynı kişi mi? Gönlündeki Survivor şampiyonu kimdi? All Star’a damga vuran Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğunu nasıl değerlendiriyor? İşte cevaplar…

“YARIŞMADAN SONRA EVLENDİM”

Survivor’dan geleli yaklaşık 1.5 yıl oldu. Tanındıktan sonra insanın biraz çevresi genişliyor. Hala aynoı yerdeyim, hala aynı işleri yapıyorum. Dışarı çıkınca tanınmışlığın verdiği ufak bir ego okşaması oluyor. Daha önce de keyifliydim, bundan sonra da keyifli olmaya devam edeceğim. Cevhere ile dört yıllık ilişkim vardı, yarışmadan sonra evlendim. Bağıra bağıra bütün Türkiye’ye haykırdıktan sonra halkın da genel isteği ‘Artık evlenin’ şeklinde oldu. Küba’da tatlı bir nikah yaptık, henüz daha düğün yapmadık. Hayatımdaki en büyük değişiklik evlilik oldu.

“SURVİVOR EK BİR GELİR KAPISI OLUYOR”

Survivor’a giden insanların iki amacı oluyor. Hayat tarzım, yaptığım aktiviteler ve iletişim kabiliyetlerim, beni Survivor’da yarışmaya iten en büyük faktörlerdi. Diğer kesimin amacı ise yarışmaya katılmaktan sonraki getirisinin farkında olmaları. Ünlü oluyorsunuz, farklı mecralarda kendinizi gösterebiliryorsunuz, ek bir gelir kapısı oluyor. Ben deneyimlemek isteyen kısımdaydım. İlk hafta da elensem, altıncı ayda da elensem bildiğimi okuyacağım diye gitmiştim.

DORA’NIN YENİ İŞİ

Survivor’ın esterdiği rüzgarı arkama alıp da bir iş yapmadım. Bununla alakalı bir girişimim de olmadı. Ara ara oyunculuk teklifleri oluyor, reklam teklifleri de geldi. Benim için her zaman sağlam adım atmak önemlidir. Bazı şartları hep mantığımdan geçirdiğim için sürecek bir işi yapmak daha doğru geldi. Şu anda öncü, yenilikçi, Türkiye’de hiç denenmemiş bir turizm işine başladık. İnşallah bundan sonra o sektörde ilerleyeceğim.

“KAMERA KARŞISINDA OYNAMADIM”

Survivor’da bazı çıkışlarımın altında yatan neden hep aynıdır; eleştirmek ve gördüğüm yanlışı söylemek. Bugün çoğumuzun sorunu kendi içimizde eleştirdiğimiz konuları dile getirememek. Yaptığım yanlış bir hareket olduğunu hiç düşünmedim. O çıkışların hepsinin bir nedeni vardı. Yanlışlara karşı susmayan bir adamım. Kamera karşısında oynamadığım için orada aynı tepkileri verdim. Gayet memnun bir şekilde ayrıldım.

“GÖNLÜMDE YATAN ŞAMPİYON FARKLIYDI”

All Star’ın başında ‘Nisa şampiyon olacak’ dense kimse inanmazdı. Survivor’da son dörde kalmak bir başardır. O saatten sonra farklı parametreler devreye giriyor. Tabii ki şaşırdım ama ‘Nisa şampiyon olmamalıydı’ diyen kesimden değilim. Ama benim gönlümde yatan aslan farklıydı. Bizim Ayşe’miz (Yüksel) gitmişti. Onun şampiyon olmasını istedim. Gerçekten yaşına rağmen hem olgunluğu, hem benim kriterlerime göre Survivor çerçevesine çok güzel oturması, hem de başarıları… Bence bir şampiyonun taşıması gereken özelliklerdendi. Nisa şampiyon oldu, ‘Yeni nesile hitap etti’ diyorlar. Bu zaten noter huzurunda açıklanmış bir yarışma, Türkiye’nin takdiri. Kimse bunu ‘Hileyle yaptı’ diyemez. Nisa’yı tebrik ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.