Survivor Ekstra Semih kimdir, boyu kaç? Semih Öztürk kaç yaşında, nereli? Semih Öztürk instagram!

Survivor Ekstra sunucuları arasında yer alan Semih Öztürk’ün kim olduğu merak ediliyor. Survivor Ekstra Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 00:15’te yayınlanmaktadır. Peki ama Survivor Ekstra Semih Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram ve Twitter hesapları nedir? Survivor Ekstra Semih Öztürk kimdir? Survivor Ekstra sunucuları arasında yer alan Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa’da dünyaya geldi. 2014…

survivor-ekstra-semih-kimdir,-boyu-kac?-semih-ozturk-kac-yasinda,-nereli?-semih-ozturk-instagram!

Survivor Ekstra sunucuları arasında yer alan Semih Öztürk’ün kim olduğu merak ediliyor. Survivor Ekstra Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 00:15’te yayınlanmaktadır. Peki ama Survivor Ekstra Semih Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram ve Twitter hesapları nedir?

Survivor Ekstra Semih Öztürk kimdir?

Survivor Ekstra sunucuları arasında yer alan Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa’da dünyaya geldi. 2014 yılının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı “Ütopya” adlı yarışmada yarıştı. Ütopya’da ikinci olan ve sosyal medyada binlerce hayranı bulunan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Ütopya yarışmasında tanıştığı Kurretülayn Matur ile aşk yaşayan Semih Öztürk, hem ilişkisi hem de tavırlarıyla adından söz ettiriyordu. Survivor 2016 sezonunda yarışan Semih Öztürk, yarışmadan sonra Survivor Panorama yorumculuğunu üstlenmeye başladı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir