Survivor Hikmet sakatlandı mı, sağlık durumu nasıl? Survivor 2022 Hikmet Tuğsuz’un son durumu…

Survivor’da dokunulmazlık heyecanı devam ederken zipline oyununda Hikmet’in kötü şekilde düşmesi yayımlanan fragmana damga vurdu. Pazartesi akşamı ekrana gelecek bölüm öncesi Hikmet’e ne oldu, sağlık durumu nasıl, elenir mi? gibi çeşitli sorular hafızaları meşgul ediyor. İşte, Survivor Hikmet’in son durumu… SURVİVOR HİKMET SAKATLANDI MI? Gönüllüler takımında yarışan Hikmet Tuğsuz, 3. bölümde büyük bir kaza geçiriyor….

survivor-hikmet-sakatlandi-mi,-saglik-durumu-nasil?-survivor-2022-hikmet-tugsuz’un-son-durumu…

Survivor’da dokunulmazlık heyecanı devam ederken zipline oyununda Hikmet’in kötü şekilde düşmesi yayımlanan fragmana damga vurdu. Pazartesi akşamı ekrana gelecek bölüm öncesi Hikmet’e ne oldu, sağlık durumu nasıl, elenir mi? gibi çeşitli sorular hafızaları meşgul ediyor. İşte, Survivor Hikmet’in son durumu…

SURVİVOR HİKMET SAKATLANDI MI?

Gönüllüler takımında yarışan Hikmet Tuğsuz, 3. bölümde büyük bir kaza geçiriyor. Yayımlanan fragmanda ekrana gelen kaza sonrası gözünü elleriyle kapayan Survivor Hikmet, doktor tarafından tedavi ediliyor ancak o şekilde oyuna devam etmek istediğini belirtiyor. Ancak doktorun sakat şekilde yarışamayacağını dikiş atılması gerektiğini söylemesi merak uyandırdı.

Survivor 2022 Hikmet’in son durumu ve akıbeti hakkında detaylar pazartesi akşamı yayımlanacak bölümle netlik kazanacak.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir