Survivor hızlı başladı! Acun Ilıcalı konseyde açıkladı

Survivor All Star yarışması başladı. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı Survivor’da ilk olarak ödül oyunu oynanadı ve kazanan Gönüllüler takımı oldu. Daha sonra dokunulmazlık oyununa geçildi. Dokunulmazlık yarışında ise Ünlüler takımından Barış sakatlandı. Barış’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Dokunulmazlık oyununda kazanan Gönüllüler takımı oldu. İlk haftadan eleme olacağını belirten Acun Ilıcalı hem yarışmacıları hem de seyircileri…

survivor-hizli-basladi!-acun-ilicali-konseyde-acikladi

Survivor All Star yarışması başladı. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı Survivor’da ilk olarak ödül oyunu oynanadı ve kazanan Gönüllüler takımı oldu. Daha sonra dokunulmazlık oyununa geçildi. Dokunulmazlık yarışında ise Ünlüler takımından Barış sakatlandı. Barış’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Dokunulmazlık oyununda kazanan Gönüllüler takımı oldu. İlk haftadan eleme olacağını belirten Acun Ilıcalı hem yarışmacıları hem de seyircileri şoke eden yeni kuralı açıkladı. Survivor tarihinde ilk defa bu uygulamanın yapılacağını söyleyen Ilıcalı şu açıklamada bulundu:

Bir sürprizimiz var demiştik birinci hafta için olan sürpriz. Bu seneki uygulamamız açıkçası Survivor’ın ilk haftasını sizin için daha farklı hale getirecek. Normalde biliyorsunuz ilk hafta daha sakin geçer, bu hafta büyük bir sürpriz olacak.

Survivor’da bu yıl ilk haftaya mahsus olmak üzere ‘sürgün kampını’ başlatıyoruz. Bu akşam sizden biri buradan ayrılacak ve tek başına kalacak. Bu akşam bir yarışmacıyı sürgün kampına yollayacaksınız. Yarın bir dokunulmazlık daha oynayacaksınız, ikinci yarışmacı da sürgün kampına gidecek.

3. ve 4. yarışmacı da sürgün kampına gittikten sonra bu 4 yarışmacıdan biri Survivor’a veda edecek. Hiçbir şekilde oyunlara girilemeyecek. 4 gün boyunca bu arkadaşlar kimseyle iletişim kurmayacak.

PERFORMANS BİRİNCİLERİNE AVANTAJ

Acun Ilıcalı ikinci değişikliği de şu sözlerle açıkladı: İkinci radikal değişiklik de şu artık performans birincilerine daha çok avantaj sağlıyoruz. Performansı iyi olan yarışmacılar dokunulmazlık sahibi olacak. Her hafta ilk dokunulmazlık akşamındaki konseye kadar son bir haftanın performansına bakacağız. Kendinizi güven altına alma şansınız olacak. Çok başarılıysanız Survivor’da elenme ihtimaliniz azalacak.

ELEME OLACAK

Öte yandan Ilıcalı, İlk hafta eleme yapıyoruz, çarşamba günü bir veda olmak zorunda.” dedi ve her hafta bu uygulamanın olmayacağını söyledi.

İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Öte yandan Birsen ilk eleme adayı oldu. Birsen, “Açıkça söylemek gerekirse adaya gitmek beni korkutmuyor. Kızdım, çok sinirliyim. Kötü bir şey de söylemek istemiyorum. Geri döneceğim” dedi. Birsen sürgün kampına gitti.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir